bugün

kısık bakışlar ve dudak ısırmak genelde işe yarar
fakat hatun kişinin tatmin edebilme kapasitesi yoksa, tahrik te etmeye kalkışmasın lütfen.
gerek var mı öyle bir yola.

önünden geç yeter. yada bir kere bak.
dudaklarını yalamak ve bunu yaparken sana içli içli bakmak.
kırmızı ruj ve akabinde bu dudakların üstünde dilinin ucuyla küçük bir gezinti yapmak. ikincisi kısık gözlerle dudağının sol at kısmını ısırmak. üçüncü olarakta kalçayı saran iç çamaşırını belli edicek şekilde dar kot giymek.
%0.01 olasılık göster.
konuşurken sütyene ayar vermenin amacı tahrik etmek değilse nedir a dostlar. hatunların sohbet esnasında, orası burası oynaması yeterlidir.
Kilot deyin.
cilve yapmak.
Etegini 0,01 mm havaya kaldirman yeterli.
en kolay ve etkili yolu tahrik edici bir şekilde karşısında dondurma yemek ve istediğiniz şeyi bakışlarınızla belli etmek.
Aklınıza gelebilecek her şey. Lan bak yalan söylüyorsam bu sözlük de beni siksin. Lisedeyim. Okulun son haftası. Android markette bir uygulama var, sikindirik bir oyun. Kızın teki hadi oynayalım dedi. Tamam dedim. Tek sıraya oturduk. Mesela ben oynarken kız iyice bana sokuluyordu, tam tersi de geçerli bunun. Gülüşmeler falan derken kız "ben acıktım hadi kantine inelim." Dedi. Dedi demesine de benimki kazık gibi olmuştu amk. Nereye kalkıp gideceksin? "Az daha duralım ya daha çıkmaz yemek." Dedim, "tamam ben bir lavaboya gideyim o zaman, sonra ineriz." Dedi ve sınıftan çıktı.

Yalanım varsa en adi gavatım, benim üzerimdeki kot o penisten gelen zevk suyu mudur ne boktur onunla ıslanmıştı. Kız görse altıma kaçırdım sanardı bak o derece. Şok oldum resmen. Bu da böyle bir anımdır.
en basitinden;
beyaz dar body giyip altına fırfırlı uzun etek giymek
tek parça mini bir gece kıyafeti
erkeğin elini alıp bak buramda bişey atıyo diyip kendini dokundurmak*
ve daha niceleri...*
Erkeğine göre değişir.
görsel
ay pıttışım yanıyoooooo diye esnaf lokantasında bağırın.
http://i.imgur.com/hR8p8.jpg
Sizin üzerinizdeyken bir elinizle sırtını okşayin diğer elinizi de saçlarının arasında gezdirin.

Tabi bunları kadınlar yapsın.
Yoksa yani bir erkek bir erkeğe töbe töbe.
yeni heyecan, çok net.

hep aynı şeyler olursa erkeğin takımlar kalkmayabilir bile, tekrara düşmek sıkıcıdır.

Ayrıca bir şeylerin çok kolay olmaması, çok kolay gerçekleşirse yine hevesler gidebilir...
Erkek dediğin tahrik olmaz o doğuştan tahriklidir.
bazıları için nefes alıyor olmak yeterli.
Boxer giyin, renki uzun çoraplar giyin sonra erkek iptal bem wefad.
geceleri hortlayan başlıktır. okuyup hallenecek it oğulları. meydan vermeyin.
erkek yeri gelir herşeyden tahrik olur
yeri gelir hiçbirşeyden tahrik olmaz .
tecrübe konuşuyor .
penis desen yeter.
Islak saçlarını erkeğin göğsüne dayayan kadının rahatça başarabileceği olaydır.
güncel Önemli Başlıklar