bugün

Sizi gelinlikle hayal ettiği zaman "işte budur" diyebilmeli. Bundan anne olur diyebilmeli. Erkek için önemli olan budur.
ilişkisinde 2-3 ayı geçirmiş bütün kadınlar ağlıyor.
Aşık olmamaktır.
Net.
Aşk karşılıklı yaşanan bir duygu değil çünkü.
aşk maşk yok .nerden çıkarıyorsunuz böyle saçma şeyleri . sadece menfaatlerini uzun vaade de sürdürmek isteyen insanlar var .
Erkekler aşık olabiliyor muymuş? Her gün yeni bir bilgi.
kadınlar için zor değildir misal beni ele alalım bir kadının sevgi dolu derin bir bakışı ve gülüşü kalbimde başkası yoksa aşık edebilir. öyle bir bakış ve gülüşten sonra o gece onu düşünürsüm ve bir bakmışsın aşık olmuşsun

belki de ben ayran gönüllüyümdür. bilemiyorum.
Bir tebessüm yeter diye, bir şey duydum, sanki.
her insanın beğeneceği kadar iyi bir insansaniz toplumda bir yıldız gibi parlıyor olacağınız için başka herhangi bir çaba harcamaya gerek yoktur.

bir erkeği veya bir kadını etkilemek nasıl olur? sorusuna kafa yoruyorsaniz yanlış yoldasınız demektir.
Kesin kurallar yoktur erkekten erkeğe değişir kimi cok net davranışları sever kimi karşısında bilmece gibi bir kadın ister kimi eğlenceli ol ister kimi oturaklı davranışlardan hoşlanır yani erkekleri ve ne istediklerini anlamak zor ...
Aşk farklı bir şey kimseyi kendine aşık edemezsin ama sevdirebilir ve beğendirebilirsin.
Mesela benim için oturaklı bir kişiliği olsun, bakımlı, zeki ve dinlemesini bilsin yeterli. Hadi hayırlı forumlar..
ona değerli olduğunu hissettirin.
Güzelseniz %99 aşık olur (%1 lik dilim kör).