bugün

Erkek cinsiyetine mensup bireyleri adam etmenin yollarıdır. Birçoğu için ödül cezadır.
içinde adam olma isteği olup olmadığını anlayıp ondan sonra bu yollar düşünmelidir. eğer bir erkek adam olmak istemiyorsa hiç olmaz çünkü. ben erkeğim oradan biliyorum yani.
ağzına iki tane çakmak lazım.
sünnet olunca adam olurlar.

en azından bizim zamanımızda öyleydi.
404 not found.
(bkz: oo feminizm alırım bir dal)
anneler bilir ama öğrenemeyen oğullar vardır.
(bkz: yatakta kıçını dönme yeter)
adam olmayacağı varsa olmaz maalesef.ister annesi ol ister ona bir çocuk doğur istersen onun için öl.değişmez.
hiçbir umut kalmadıysa ciddi askeri eğitimdir.
Yoktur. Erkekler değişmez, olgunlaşır. yavaş yavaş daha insan gibi davranmaya başlaması için sabırla beklemek gereklidir.
Onu herşeye rağmen çok sevin, kendinize bağlayın, aşk yaşayın ve sonra terk edin.
Verin tamirciye, marangoza bir hafta içinde köpek gibi yalvarırlar ben okuyacam diye. (bkz: hasan enişte)
önce kadınlarımız kadın olsun,onların yetiştireceği çocuklar adam olurlar.dahada detaylandırmak isterdim fakat bu söylediğimden sonra kafanızda maddeler hallinde bazı şeyler belirmiş olmalı.
sünnet etmek.
Kritik dönemde iyi eğitim vermektir. Daha çocukken ailede o iş bitmezse sonradan kimse adam edemez. Çöptür. Öldürün gitsin.
Bir kadını ya da erkeği, "adam" etmenin yolu yoktur.
Olmuşsa ne alâ, olmamışsa uğraşmak, enerji ve zaman kaybıdır.
Ağaç yaşken eğilir!
Sana gelene kadar adam olmamışsa hiç uğraşılmayacak yollardır.

Adamlık hamurda olur, sonradan eklenmez.

Memati arabayı hazırla

Cendere cendere*
bizim yaptığımız gibi sabrın anasını bellemektir.
Fakültede bir hocamızın dediği gibi, adam etmeyle uğraşmayın, adam olmuşlardan alın.
Askerlik
Baba olması
Aşık olması.
vasıfsızlar, adam etmekmiş.

mayalı hamurdan ekmek yapamazsınız lan. adam edecekmiş. allahım şu ülkenin refah seviyesi yükselir de bi gün bu varoş pelinsu lafları yok olur gider mi?