bugün

Çok iyi bir insansin ama sana karsi bir sey hissetmiyorum olabilir mesela. Sevilen kisiden geliyorsa eger...
Seni damat diye ailemin karşısına nasıl çıkaracağım demişti. Unutamadım bunu.

Edit: ağır değil diye mi eksileniyor anlamadım ki...
her hangi bir an ve her hangi bir söz o an için "ağır" gelebilecek sözdür.
Bundan daha ağırı yok yani olmaz derken oluyor. Büssürü söz vardır ağır gelen. Sözden çok tavır yaralar beni mesela. O görüntü gitmez gözümün önünden. Sözler önemsiz manasına gelmiyor elbette. Böyle zonk diye kalıyorsun ve cevap vermenin bir anlamı asla yok.

Ne diyor isa, insanı ağzına giren değil ağzından çıkan kirletir.
Temiz kalın...
en ağırı değil tabi ki ama bir arkadaşım saçını uzatıyordu Diego ribas gibin. o sıralar modaydı. babasıyla bir gün çarşıdayken babasının eski bir tanıdığıynan karşılaşmışlar ve adam babasıda oğlum var diye seviniyo demiş. küfür gibi amk. inşallah başıma gelmez. zaten saçımı da uzatmıyom.
Karınla sevişiyorum.
dna testinin söyleyebileceği sözdür, "çocuk senden değil".

dün gördüm daha adamın biri dna testinde çocuğun kendisinden olmadığını öğrenince kalp krizi geçirip ölmüş.
yetersiz bakiye.
sözün kendisinden ziyade kimin söylediği önemli. Saygın bir kimseden gelen zibidi lafı yerin dibine sokabilirken ciğersiz zevattan gelen okkalı küfre siktir deli deyip geçebiliyorsun.
sözün kendisinden ziyade kimin söylediği önemli. saygın bir kimseden gelen "sen haytanın birisin" lafı yerin dibine sokabilirken, hadsiz bir budaladan gelen okkalı küfre siktir defol deyip geçebilirsin.
Kesinlikle şu sorudur:
Sen yoksa bir et parçasının mı peşindesin?

Bu lafı sevgilisinden duyan erkek, o anda yerin dibine girer. Ayrıca bu soruyu soran kızı da medeni cesaretinden dolayı takdir etmek gerekir.

+ seni diğerlerinden farklı sanmıştım. Ama sende bir et parçasının peşindesin!
- aşkım hayır, seni gerçekten seviyorum.
+ bu masallara karnımız tok!
sende et parçasını en pahalıya satma ticaretindemisin niye taktın buna bu kadar diye cevap vermek gerekir.
Adamına göre değişir.

Birine yazık dersin suratı kızarır, birinin anasına söversin yarabbi şükür der.

Evet.
et parçası deme darılırım am o am ölüyü diriltir diriyi delirtir.