bugün

güven vermesidir. Gerisi teferruattır. Çünkü herşey güven üzerine kurulur.
biraz dediğim dedik olmasıdır. sakalsız olmasıdır. sakallı biriyle olmaz varsada benim için kessin. tatlı olsun dudakları dolgun olsun poposuda büyük olsun. zayıf olmasın 1.80 e 90 kilo olabilir. en önemlisi saçlarıda şekilli olsun yukarıya doğru tarayıp uzatsın yanlarıda kısa kestirsin.
bu kadar.

edit: o kadar çok eksi yemişki anlam veremedim bu duruma.
kabarik cuzdan, araba, bos bir beyin.
sadakat duygusu barındırıyor olması
geniş omuzlar
hoş ses
güzel koku
ilgili, az biraz sahiplenici ve kibar olmasi.
Para.
Araba.
çok para değil, ne lan her boka para yazıyonuz? sanki kaç tane sevgilisi oldu ibnenin, benim gibi şekil olun, yaqışıqlı ve cix olun sizde tavlayın kızları.
yarrak afedersin.
Uzun boylu olsun
Esmer olsun
Esprili konuşkan olsun
Anlayan olsun
Sahiplensin
Sesi ve sırtı hoş olsun
Zeki veya yetenekli ama bilgili
Böyle olsun benim olsun
Bide kürt olmasın.
insanlık.
Saygidir.
bir erkek olarak öylesine söylüyorum para, güven, tip ve dil.
zeka ve karakter mühim.
brad pitt.
(bkz: arama motoru)
(bkz: şeftali)
Eger uzun boylu ve yakisikliysan paraya da gerek yok aslinda yuva bile yikarsin yani hatunlari o derece de etkilersin.
Zeka.
Karakter.
Ilgi.
Sadakat.
Güven.
Samimiyet.
Çiğköfte yapabilme yeteneği.
güven.
şevkat.
maçoluk.
adamlık.
samimiyet.
zeka.
Para...Para...yine para.
Zeka.
(bkz: Sapyoseksüel)
Sevimlilik.. Biraz kültür birazda kafası çalışsın mizah anlayışı yerinde olsun. Ve gülmekten korkmasın.kasıntı olmasın insanlarla dalga geçip onları küçük görmesin takığım bu konuda. Ne Aradım arkadaş.
Azcık beyin.
Arayan kim diye sorarım önce.
Genel olarak para denmiş ama ben biraz dışına çıkayım genellemenin .
Bir kadın görmüş geçirmiş kendi hayatını sorgulamış ve genel tabirle aşmış dediğimiz kadın ego ister kibir ister özgüven ister parayı zaten ister .
Para hariç saydıklarımın arkasını dolduran erkeği ister. Sağlam kariyer , işinin ehli ve aynı zamanda kendi olabilen erkek ister, arar bulamaz ayrı. Çok azlar .
Erdem, en önemlisi ise bir erkek güvenilir olmalıdır. Beyin yerine kas geliştiren erkek olmamalıdır. Beynini kullanabilmeli.
güncel Önemli Başlıklar