bugün

zamanında çok çabaladığından artık çabalamıyordur net.
Sevmiyordur.

Sağlıklı ilişki için iki tarafında çabalaması şart.

Çabalamıyorsa siz de çabalamayın. Sürekli siz mesaj atmayın ya da siz alttan almayın kendinize biraz saygınız olsun.

Seven insan erkek kadın farketmeden çabalar.
Çabalara değecek biri olduğunuzu ispat ederseniz o da çabalar.

Gerçi kadın milleti saftır, değmese de emek verir çaba harcar.
inanmamıştır... Isınmamıştır yüreği...Sarıp sarmalanmamıştır.
Süslü, janjanlı cümlelere kanmamıştır. Aşkı görmek istemiştir lakin görememiştir. Hissedememiştir.
Yani vardır bir bildiği...
inanan kadın sonuna kadar gider, cesaretle, tereddüt etmeden... Önünde kimse duramaz...
Çabalamıyorsa yani, dedim ya, vardır bir bildiği...
hak edene çabalasın.
Allah tan cabalamiyorlar.
Bunca makyaj malzemesi elbise okul is yemek kitabı zaten sus olsun laf olsun diye var.
Baskasina kazma kurek esliginde cabalar.
Muhtemelen o aralarda onu da gozleyen izleyen bir adamin hoslandigi kişi.
Türkiye de klasik olan durum. Evet.
vurduruyodur.
Ayıp ediyorsun.

görsel
kesinlikle erkekle alakalıdır. ya silik bir tiptir yada fazlasıyla popüler. orta sınıf bir erkek için her zaman çabalarlar.
Çabalamamaya başladığı andan itibaren kıymete binecektir.
Özellikle sevgisi bitmişse karşı taraf yoluna çıldıracaktır.

(bkz: kaçan kovalanır)
Bir kadın için çabalama vakti gelmiştir. Bir mesaj ladar uzağım bebeğimler.*
köpek gibi çabalayacaklar.

ilk posta 34 dakika ve çıkarmadan 3 atabilen adama saygı duyup, kölem olacaklar.

aynen coni.
terkedilmek istiyordur kadınlar gibi kafa yaşamak istiyorum.
her şey benim elimde diye düşünen kadınlardır ... yokluğunun erkek için dayanılmaz bir ıstırap olacağını düşünür nasıl olsa benden vazgeçemez havasındadır.. ama er kişinin bir yerden sonra sabrı biter ve kıçına tekmeyi basar.. ya öyle bişey yaşamadım sevgilim yok amk en azından yaşamak isterdim ama yok amk..
iliskideyse iliskinin gidisatina gore degisecek durumdur. Cok yipranmis bir kadin gerektigi cabayi gosterdigi icin yorulmus ve birakmistir. insan cabanin karsiligini alamayinca yoruluyor. Sonlarinin olmadigini dusunebiliyor. Eger ki hic cabalamadiysa o kadin o adami hicbir zaman sevememistir. Sevmek istemistir ama yapamamistir.
Erkeğe ihtiyacı olmayan kadındır. Hem madden hem manen.
Ulan türkiyede niye bir kadın çabalasın açsın bacaklarını o gelir zaten .
Zamanında belki de çok çabaladığı için artık akışına bırakan herkesin kendi bilir diye düşünen kadındır.

hayatında birilerinin olup olmamasını önemsemeyen kendi derdim bana yeter diyen kadındır.
(bkz: aseksuel) kadın.
günümüzün yüksek perdeden erkeklere bakan kadınlarıdır.