bugün

sevilen sevgilinin iki dudağı arasından çıkan, ayrılık içermeyen kelimeler topluluğudur.
"iyi ki varsın"

o kadar çok şey ifade eder ki bazen. insan nereden geldiğini, kim olduğunu unutur. varoluşuna bir anlam yüklenmiştir artık. sadece varoluşuna. neden varolduğuna değil. zira nedeni önemli değildir. önemli olan, o an orada olduğu ve bundan duyduğu hazdır.
ona sesinizi duyuran değil sizi dinleten sözdür.
- ufff inanmıyorum ya!!!
+ neye aşkım?
- aşkım hayatımda gördüğüm en büyük alet bu!
+ öylemi?
- eveeeett!!!

erkek havalara uçmuştur gaza gelmiştir fakat sonra ;

+ ya aşkım sen bakireymişsin ?
- evet. ne olduki ?
+ hayatımda gördüğüm en büyük alet demiştin ? kaç tane gördün ki ?
- sorunda o aşkım hiç görmedim ilk defa senin ki...

sonuç olarak söylenebilecek en güzel söz ;

' gördüğüm en uzun alet senin ki'
okulu kırdım aşkım 2 kişilik bilet aldım , sinemaya gidiyoruz.
erkek dediğimiz kişi özde odunsu bir yaşam formu ise
söylediğiniz, söylüyor olduğunu, söyleyeceğiniz, hatta ve hatta daha söylenmemiş türkçe veya
tüm dünya dillerinde tüm güzel sözler aslında o form için güzel değildirler.
bir kulağından itme kakma ve zorlama ile girerler diğer kulağından kolaylıkla çıkarlar. bu form için
tüm güzel sözlerin etki süresi en kısa bir dakika en çok bir gün olmakla sınırlıdır.
adam olan kısmı zaten samimi bir "canım" kelimesini de güzel buluyormuş (bkz ben), kasmanıza gerek yok.
işte tam esnalarda yazar sözlük bayanlarına selam etmektedir.
ama sözlük bana karı bul demeyecek var sandığı karizması dağılmasın diye. öhöm göz kırpıştıran smaylik var burada.
seninle gurur duyuyorum çocuğum. *
kumanda senin olsun.
- çay demledim buyur cayın, yarin en sevdiğin yemegi yapıyorum, dısarıda yemeyelim ne gerek var, ayakkabıyı bu sene ucuzluktan aldım, sana anlatacak dedikodum yok hepsini komsularla hallettim, anneni aradım, aramız cok iyi, kardeşine harclık gönder biraz, cayın bitmis sana tazeleyip susayım artık değil mi seninde kafanı ...
- susssss
- cayın aşkım...
aşkım bana lotodan 2 trilyon çıktı gel paylaşalım.beraberce harcayalım
6 parcali karin kasin olmasa bile guzel bir vucudun varmis'tir.
'iSTERSEN VUR YERDEN YERE, NE OLUR AL BENi, GÖTÜR GiTTiĞiN YERE.'
sonuna eklenecek sahiplenme ekiyle ismidir...
Mutlu sonla biten bir gecenin ardından, yorgunluğunda verdiği uyku halinden kendini çıkartamayan erkeğin 12:30 sularında uyandığında; hatun kişi tarafından kırmızı rujuyla aynaya "çok iyiydim tatlım" yazılması; bir erkeğe söylenebilecek en güzel sözdür. akabinde yatağa kahvaltı getirilirse tadından yenmez. mis olur.
vermicem seni kimseye.
ben sensiz olamam.

benimle evlenirmisin.

sana baktıgımda vuslatım oluyorsun.
(bkz: m) evet efendim biraz alim sahibi bir bayansaniz merhaba demek uzere agzini acip, m harfinin dudaktan cikmasi erkegi mutlu etmek icin kafidir. (bkz: merhaba dedi sanirim vercek)
haklısın....
"Bana olan sevginin farkındayım."**
kocacımmm...
tamam maç izlerken bir daha önünden geçmeyeceğim, bir tek ömer üründül maçı yorumlarken geçeceğim.
bi git yaa.
süpersin aşkım.harikasın!devam et evet işte bu.
hayat görüşüm, fikirlerim, yaşam tarzım, bakış açım, düşünce tarzım, isteklerim, ideallerim, hedeflerim; kısacası her şey* bana seni hatııırlaaayıooor...
hıçk hıçk!
(bkz: kürt erkeği) dışında herhangi bir söz.