bugün

kişiliğinizi bir enstrümanla özdeşleştirmeniz durumudur... ben elektrogitar olurdum, yıllardan beri çalıyorum zaten...
havalı görünsemde; her an slash gibi dramatik slow sololar atar içim...
kaval olurdum.
beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar.
şahin k
her ne kadar bağlama çalmaya çalışsam da viyola olurdum.
hem çoşkuyu doruklarda yaşayan hem de hüzünlü anlarda denizler kadar ağır olan bir fıtrata sahip biri olarak piyano ile bateri arasında gidip geldiğim sorunsal.

fıtrat ne lan!? doğadır o fıtrat olsa duramazdım.*
piyano.
tuşlu siyah beyaz falan, bi de romantik çalıyorlar ya hani yanında şampanya içiliyor falan, off bırakın lan beni piyano olacam ben.
keman olurdum omzuna yaslanırdım çalanın. dinleyenleri acıklı sesimle ağlatırdım.

davul olmak istemezdim. her yerime vururlardı.
klarnet olmak isterdim rakı sofralarinin vazgecilmezi, rakı dan bir yudum alıp o anason kokan nefesini üfürsunler içime.
(bkz: sipsi)
Roland v - drum ve ya steinway & sons piano .
Bass gitar. Fazla göze batmaz ama olmazsa olmazdır.
keman olurdum. o naif talı şeker kadınların omuzlarında olurdum. o pamuk elleriyle ağzıma yüzüme sürterlerdi yaylarını.
keman yayı.
kimse dememiş. hurdy gurdy herhalde. ne işe yarıyor hala anlamadım.
elektro gitar olurdum, sıcak clean tonu gibi romantik distortion tonu gibi atesli.
Gayda olurdum.
Piyano.
(bkz: Çello)
trombon. tuba ile obua'yı karıştırmış bazıları bir arkadaşta delikanlı gibi sipsi demiş.
ben didgerido olmak istiyorum aga...bu nedir lan böyle ! http://www.uludagsozluk.c...hangisi-olurdunuz-757815/
ney olurdum .
krem rengi blok flüt.
üçgen zil olmak isterdim.
Yoğurt kabından trampet.
gayda olmak isterdim gay-da...
Piyano. Da niye bilmiyorum.