bugün

Engellilere acımak da bir sosyal dışlamadır. Bu nedenle size aşık olmuş normal bir bireye nasıl yaklaşıyorsanız engelli bireye de öyle yaklaşmalısınız. Siz de seviyorsanız ona değer verin uzak durmayın, sevmiyorsanız yüz vermeyin sırf acıdığınız için müsamaha gösterip onu dışlamayın uzak durun.
Bedensel engelli ile zihinsel engelli aşkıdır.
zihinsel bir problemi (zeka geriliği, öğrenme güçlüğü, akıl hastalıkları vs) yoksa normal olandır, engelin düzeyine göre ilişki düşünülebilir.
zamanında yaşadığım durumdur gayet normal bir şey.niye bu kadar büyütüldü anlamadim

ayrıca çok güzel bir şey karşı cinsin sana en saf duygularla aşık olmasi..
eleştiren ve dalga geçen kardeşlerime ithafen,senin ve onun farkın ne acaba sorarım?hiç.

insanin fiziksel engeliyle dalga geçmek bize yakışmaz bu bir kabahat veya suç değildir.
insan insandır,başkalarının eksiklerini araştıracağımiza,kendi eksiklerimizi tamamlayalım.
(bkz: Bir psikopat tarafından aşık olunmak)

(bkz: Çirkin biri tarafından aşık olunmak)

(bkz: şişman ve kısa biri tarafından aşık olunmak)

Liste uzar gider böyle...

Yani kişiye dezavantajlı sosyal kategoriye mensup bir kişi tarafından kalbi bir takım
Hisler beslenmesidir.

istenmeyen bir durumdur.

Kabul edilmez ayarın uyarın değil reddederse kalbi kırılacakmış. Varsın kırılsın benim kalbim hayır kurumu değil. Haddini bilsin kendini bana muhatap etmeye çalışan da.
(bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
Hayata küsmüş bir insanı bile hayata tekrar döndürebilecek güzelliğe sahip olan insanın ifadesi.