bugün

evet efendim;

nicki ve nesli yeni olan ancak aranızda 8. nesilden beri olan bir yazardır kendisi. iyi tanırdı herkes trollemeleriyle bu yazarı aslında yakında sizlerle olacaktır tekrar trolleriyle.
Kadınlarla kafayı bozmuş bi erkek yazar daha. ilk önce kendisi sevişmeyi öğrensin, kimse zorla şişman kadınlarla seviştirmiyordur herhalde. Kendisi de nasıl kötüyse zayıf bir kadınla bile sevişememiş. Yazııık, kıyamam.
normal (seks içermeyen) cümle kurarken başlığı entrysi anlatım bozukluğundan kırılıp geçen yazar. beyni aşağı kayangillerden.
Silik olup siktir olup gitmesi gereken yazarımsı.
Gereksiz yazarimsi.
görsel
(bkz: pet şişecik)
zoruna giden beyinsiz ve gerizekalıların nick altını bastığı, hele bir iblis var hemde akepeli aralarında ona özel muamele yaptıracak olan yazardır.

zoruna giden siktirip gidebilir efendim.
siktir git diyip sozluk yazarlarina hakaret eden yazar. caps alindi.
cinsellik içeren nickler yasaklanmalı.
tesbih ve köşe başı çekirdek.
sapık heriflerin, bilinç altında sürekli çocukları arzulayan ergenlerin nick altını kirlettiği yazardır. hadi yandan yandan.
Nicki gibi pahalı olan yazardır. (bkz: marsu)
O kadar gereksiz ve şuursuz bir yazar.

Silik olması dileğiyle.
Cinsiyetçi büyük ihtimal zararlı madde bağımlısı çok rerörö bir yazar.
Troll hesabímdır. Bir gece ansıZın siliverin yoksa psikolojim bozulur. Az acıtsın lütfen...
(bkz: ergen)
Geri zekalı ergen arkadaşı yok tüm gün boyunca kendini tatmin ediyor bu sözlükte ahahah yazık.
Girdiği entryleri hesaba katarsak bence onun gizli fantezileri olabilir.
(bkz: nickaltı savaşları)
troll hesabımdır. bir gece ansızın siliverin yoksa psikolojim bozulur. az acıtsın lütfen...

Aynısını iade ediyorum sevimli yazar.
özelden totosunun fotoğrafını yollayan yazar. rica ediyorum ısrar etmesin. ilgilenmiyorum kendisiyle.

kendisi izmirliymiş. zaten karşıyakalı birinden anca bu beklenirdi.
Karşıyaka değil güzelyalılı kardeşimdir.
Bu sözlükte karşıma çıkan samimi yazar. Trol yazılarını anlamayanlar ergen demiş. Üzüldüm şahsen.
su ihtiyacını karşılamayı bırakıp, bir köşe başında dalga satıyor diye duyduk biz vallahi.

aynen coni.