bugün

Seni çok fazla siklemediğimden bir cevapta düşünmedim bununla idare et anlamına gelen hedo.
Derinlemesine Düşünüyorum, kendi içimde yorum yapıyorum, ölçüp biçiyorum cevap bulursam sana dönücem deme yapısı.
Ne dedin anlamadım , anlamaya da uğraşamam ama yine de şimdilik belli etmeyeyim sana çünkü idiotum zamanı gelince seni kafamdan siktir eder kendi zekama göre birini bulurum'un kısa versiyonu.
asla bir "peki" değildir.
Yanına ok u bulunduruyorsa konuştuğun yeter sus artık.
Yaninda gülücük varsa ne diyeceğimi bilemedim.
Çok da kötü yerlere çekilmemesi gerekendir. Cevap bulamamaktan ve bulunan cevabı doğru şekilde dile getirememekten kaynaklanabilir. Herkese de hmmlanmaz hani. Sen "hmm" dersin ve karsındaki kisi senin aslında ne demek istediğini anlar. Yanlış kişiye "hmm"larsan "ay bak bu beni siklemiyoooağğ" olur.
Sonuna diyosunu ekleyin derim.

(bkz: hmm diyosunn)

En azindan dusundugunu belli ediyosun.
Tamam sıktın artık, sana yazacak bir şey bile bulamadım.
Karaktersizlerin vereceği cevaptır. Kişiliği oturmuş olan sıkıldığını beyan edebilir, kısaca siktir de çekebilir.
benim lügatımda bir küfür çeşididir. ha hass..tir ha hmm yani o derece. kullanmayın artık şunu.
sana ne yazayım bilemedim amk

ifadesidir.
Aslında seni çok önemsiyorum ama aklımı önemsemiyorum deme şeklidir. Halbuki aklini kullansa hmm yerine ne şiirler ne romanlar döktürecektir.
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
sohbetin içeriğine göre anlamı değişen cevaptır. ama genelde size konuşmak yazmak istemeyenler kullanır. başıma çok geldi bilirim.
sıkılmıştır. +18 konuların açılması gerektiğini bildiriyordur.
hmmmmmm.
Gıcık eden cevap.
"yalanlarını seveyim" diyemeyen bünyelerin cevabıdır.

görsel