bugün

on parmak mesaj yazabilen kızdır.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
ergendir. yeni başlayan bir aşk ilişkisi yaşamaktadır. *
beraber olduğu erkeği de bitirebilecek olan kızdır.
ileride parmakları bir boka yarayamayacak olan kızdır.
tek ki$iyle biraz kasabilir ama kiz ka$arsa neden olmasin? hatta ikinci bir 10000 sms bah$etmeniz durumunda onu da bitirebileceginden hic $upheniz olmasin.

edit: imla
2. ayda kısmi felç olur hastaneye kaldırılır.

(bkz: buna can dayanmaz)

ayrıca,

(bkz: kız çok sevmiş lan)
muhtemel kaşardır. herkese numarasını dağıtır. sabah "günaydın" öğlen "sıkıldım" akşam "naber millet xD" gece "iyi geceler" mesajını toplu olarak tüm listeye gönderir.
bakire değildir. bu embesil tespit de benden olsun, hep başka yazarlar saçmalayacak değil ya.
yemek yerken, heladayken, metroda otobüsde seyahat halindeyken, yürürken, birisiyle ikili konuşma içerisindeyken bile mesaj atabilen kız örneğidir.
not: hele bazıları vardır ki eve gitmek için ayrıldıktan 1 2 dakika sonra çotank diye mesajı çeker: seni özledim. bayar adamı bayar.
kendisine duyulan aşkı, sevgiyi, saygıyı on bin sms ile birlikte tüketen kızdır.
şahan göğebakar'lık bir parodi konusu.
sıçtığı boku detaylı biçimde anlatan kızdır.

-şu an mutfağa gidiyorum.
-kapıyı açıyorum.
-ve mutfaktayım xd xd.
-yürüyorum.

-geri çıkıyorum mutfaktan.
kaltaktır.
yazardır, saygı duyulması gerekir.
telefonuyla yaşayan kızdır. karşısındakiyle değil artık resmen telefonuyla aşk yaşıyordur.
belgelerle gelerek diyorum ki ortalamanın 3 katı fazla mesaj atan kızdır.

evet, bir ergen ayda ortalama 3.339 sms atıyormuş.
bana 500 sms bile fazla geliyor, boşuna 7 lira veriyorum avea' ya her ay.

http://mashable.com/2010/...14/nielsen-texting-stats/
yorumsuz kızdır. yapılan yorumların eksik kalacağı, kelimelerin kifayetsiz kalışına şahit olunacak bir türdür. bu boşluktan çıkıp jnm yerine canım demeyi öğrenmelidir. insanlarla yüz yüze diyaloglar kurarak kademe kademe aşacaktır. *
hem telefonla hem karşısındaki ile aşk yaşayandır.
yaptığım hesaplara göre 1 ay boyunca 4.3 dakikada sms atan bir insandır. bu kızlarımızın sıralarının altında her zaman telefon vardır ve ders boyunca ellerinden düşmez. derslerinden geri kaldıkları yetmiyormuş gibi bir de yeterince radyasyona ugrarlar. ayrıca mesajları bakmadan eksiksiz yazar.
telefonsuz yaşayamazdır. smartphoneu olduğu halde 10bin smsi bitirebiliyorsa şapka çıkartılması gereken kızdır.
(bkz: bbm)
(bkz: whatsapp)
çoğu mesajı ok ve nerdesin olan kızdır.
günde ortalama 333 mesaj atan kızdır. bu kızın günün 10 saatinde mesaj atamadığını düşünürsek (uyku vs) geri kalan 14 saat için, saatte ortalama 23 mesaj atmaktadır. bu da dakikada 0.38 mesaja denk gelir. yani 157.9 saniyede bir mesaj atmaktadır. ufak da olsa böyle bir kızın olma ihtimali vardır.
(bkz: gençler türkiye nin kalkınması için neler yapıyor)
bir mesajda 1 harf kullanıp karşıdakini sinir küpü etmesi muhtemel olan kızdır belki de.
* * *
Sevgilisinin 'ellerin niye nasırlaşmış senin?' sorusuna 'çekmekten aşkımmm' diye kısa yanıt vermemesi gereken kızdır,uzun olssun temiz olsun
güncel Önemli Başlıklar