bugün

Benim için whatsapp tan daha güzel olan mesajlaşma programı. Türkçe bir sürü ifade var çeşitli capsler var istediğin fotoğrafı programın içinden capsler haline getirebiliyorsun. Bana göre harika.
turkcell'in whatsap benzeri uygulaması.
indirip kayıt olanlara 2 gb hediye internet veriliyor.
kimsenin kullanmadığı dandik app.
Turkcell 1 gb internet veriyor diye indirdim. Teşekkürler turkcell. Indirin sizin de 1gb interneiniz olsun.
"Hey, artık ben de bip kullanıyorum." mesajı ile ne kadar özgün olamadığını göstermiştir.

Keşke herkes kullansa ama bir WhatsApp olmaktan çok uzak gibi.
havadan 1 GB için yüklediğim uygulamadır. internet gelince silmişimdir.
interneti ve bipi olmayan rehberinizdeki kişilere bile ücretsiz, normal mesaj atıyormuş gibi mesaj gönderme özelliği ile gönlümü çalmıştır. bu özellik whatsappta olsa ortalık sallanırdı.
Indirip 1 gb bedava internet kazandıktan sonra sildiğim uygulama (bkz: ne oldu turkcell hep sen mi sikecen).
1 gb bedava interneti sadece bip için kullanıldığından turkcell'in yukarıdaki arkadaşı yine yeniden siktiği uygulama.
1 gb ınterneti sadece bip için değildir. olum ne meraksiniz bi bok bilmeden konusmaya.*
Bu yıl itibariyle programın sunduğu 1 gb internet paketi sona ermiştir.
"tatile mi gitmiştin nereye gittin tatile? bip yazıp yükliceksin baby, telefonun ver aricam şindi ben" akabinde konuşmaya devam edebileceğiniz uygulama.
almanyaya tatile gidip dönüşte gurbetçi gibi davrananların uygulamasıdır benim nezdimde.
Baya baya yenilikler sunmuş tüm eksileri düzeltilmiş bir programdır iyi analiz edildiğinde whatsaaptan fazlası var eksiği yoktur! Elin gavurunun yerine yerli malı kullanılıp kullanmaya teşvik etmeliyiz. Her ne kadar özgün olmasada türk malı lan.
sadece haftalık 1 gb hediyesi için kullandığım uygulama.
telefonumda acayip donuyor.
(telefon samsung galaxy s duos).
bugün görüntülü görüşme yaptım. telefonu öyle öyle bir kastı ki telefon mavi ekran veriyordu nerdeyse amk.
watsapp hiç kasmıyor.
(bkz: kim 1 gb ister) .
sayesinde sürekli hediye internet yapılabilen uygulama.
şu sıralar bedava 1 gb vermeyen uygulama.
uygulamaya özel günlük 1 tl ye heryöne 100 dakika paketi çıkmıştır.
https://m.turkcell.com.tr...luk-100-dakika-kampanyasi
http://m.uludagsozluk.com/e/37270745/
(bkz: turkcell bi ara kampanyası)
an itibariyle fotoğraf veya resim gönderimi yapılamayan yapılsa bile hata uyarısı alınan mesajlaşma uygulaması.
görsel
grup kurunca internet veriyo sürekli. 5dk önce yine aldım:)