bugün

hoşgelmiş olan yazar.
ya gidip çay koyması sağa sola bulaşmaması gereken yazar.
hem 8. nesil, hem ergen.

(bkz: liseli detected)
beni kiskancligimdan catlatacak bir özellige sahip yazar.
(bkz: 1310)
kürt asıllı olmasına rağmen, vatanına bağlı, ülkesini seven, kardeşçe yaşamasını bilen, sen-ben ayrımı yapmayan bir vatandaşımız. teröre en az bizim kadar karşıdır.
orta direk şaban'ın zeytin zeytin hanimiş zeytin sahnesini hatırlayamadığımı üzülerek söylediğim yazar. * bu arada nesildaşın halinden nesildaş anlıyor gerisi yalan.
(#13437718) numaralı entrysiyle güldürmüş yazar. ***
formatı tam anlamı ile kavramış,
güzel olana gocunmadan artısını verebilecek kadarda ustalaşmış yazar,
tanıdığıma memnun olduğum yazar.

hoşbuldum.
(#16599934) kahkaha attırmıştır. saçın olam nedir arkadaş.
okul numarasını nick edinmiş nesildaş yazar.
--spoiler--
(#17427351) entrysine (#17429231) entryi hediye ettii troll.

--spoiler--

anlaşamıyorum ben bu insanlarla...

bakın orada usul önemlidir, tarihi bilgi yani esas beni çok alakadar etmiyor. ortada açık bir tehdit var ve ben orayı cımbızlayarak aldım, uzun bir metni okuyucuyu sıkmamak adına elbette almayacağım çünkü amacım bilgilendirmek değil amacım mustafa kemal'in lozan ı nasıl bir tehditle meclisten geçirdiğidir.

siz her ne kadar da gereklidir bunu geçirmek derseniz deyin bu medeni usullerle yapılmalıydı, tehdit gibi ilkel usullerle değil. nitekim orası bir parlamento, padişahın huzuru değil. ama belli ki mustafa kemal kendini orada içsel olarak dictator ilan etmiş.

yani usule bakıyorum, usulu anlatıyorum. işin esasını internet kullanmayı bilen her orta zekalı araştırıp bulabilir.
(#17435764)