bugün

bingöl mitinginde, bingöl yerine diyarbakır diye bağıran reaksiyon alamayınca afallayan başbakanın gafıdır.
başbakan'ın 12 haziran 2011 genel seçimleri için miting yapmaya gittiği bingöl'de, karşısındaki topluluğa,

'Özgürlükleri çok daha ileriye taşımak istiyoruz ve onun için yeni anayasa diyoruz. Onun için
Diyarbakır, Diyarbakır.. Cevap vermiyorsunuz Diyarbakır.. Ama duymuyorlar.. 3 sıfıra var mısınız'
demesi durumudur.

bu durum karşısında bingöllüler ise noluyo lan! ne diyarbakır'ı dercesine sus pus durmuşlardır,
başbakan 'vaovhehaakp' gibi uğultular beklerken.

http://videonuz.ensonhabe...bingol-de-diyarbakir-gafi

sesli güldüm, mutlu değilim.
küçük sırlar izlememiş başbakandır.
çiller 2 *
recep tayyip erdoğan'dır efendim. türkiye cumhuriyeti'ne başbakan olan bir imam hatiplidir.
arada sırada olur öyle, nazar boncuğu olsun.
hitap yeteneğinin mükemmel! olduğu idda edilen bir başbakanın gafıdır.
bizi kimler yönetiyo lan denilesi durumdur. yazıkdır, günahtır verilen oylar.
başbakan nezdinde de olsa bingöl'e ve bingöl'lü kardeşlerimize bir kaç saniyeliğine büyükşehirli olma fırsatı tanınmıştır.

(bkz: yersen)
Aynı zamanda ''izmir Akdeniz'in incisidir'' diyen başbakandır.
izmir'in de akdeniz'de olduğunu idda etmiştir bi ara. sanırım türkiye haritası açıp bakması lazım neresi nerde diye.
(bkz: diyarbakır cevap vermiyorsunuz diyarbakır)
geyik bir yana asıl önemli nokta ise şudur kanımca; ''3 gün, 72 saat çalışmaya hazır mısınız? hanımlar!! kale içeriden fethedilir''. kurban olayım senin demokrasi anlayışına, bireysel tercihlere saygına, özgürlük tanımına...
daha önce de bir başbakana yakışmayacak laflar sarfeden başbakandır. ama burda fazla takılmamak gerekir, sonuçta adam her gün şehirden şehire geçmekte kafa karışmış olabilir. aynı lafı diğer parti liderleri de söyleyebilirdi.
recep tayyip erdoğan dır.
yani nasıl olurda böyle sözcükleri isimleri yerleri olayları karıştıran kişi başbakan olur .
onun ne kadar yorgun olduğunu gösterir onun ne kadar yorgun olması ne kadar çok açılıştan açılışa koştuğunu gösterir ..onun ne kadar açılıştan açılışa koşması ,ne kadar çalışkan bir nbaşbakan olduğunu gösterir..
video aranıyorudur. merak ettim şimdi, bu aralar gülmeye ihtiyacım var. gülecek lazım bana.
bahçeli'den daha komik başbakandır.

- diyarbakır! diyarbakır!

- burası bingöl.

- haa. ama ses vermiyorlar.

http://video.ntvmsnbc.com...dogan-illeri-sasirdi.html
ama duymuyorlar ne lan tabi duymazlar.
youtube taki video bloke edilmiş. bu ne hız kurban olduğum.
bingöl'e diyarbakır demenin yorgunlukla alakası yoktur.
-diyarbakir!
-diyarbakir?
-duymuyo musun??
-diyarbakiiiiiir!!!!!
-gelmiyo mu sesim!?
-ses versene diyarbakir! allo!
-pist!
-ancak diyarbakır
-diyarbakır
-diyarbakır
-cevap vermiyorsunuz diyarbakır
-evet ama duymuyorlar

diyen başbakanın insanı akşam akşam güldürdüğü vaziyet.
ayrıca aynı miting kapsamında doğalgazı olmayan bingöl'e nasıl doğalgaz getirdiklerini de anlatmıştır.
güncel Önemli Başlıklar