bugün

hiç şüphesiz binali yıldırımın ekrem imamoğlunu sakız gibi çigneyecegi versustur. net..
binali bey seçimi kaybederse bile pek bir şey götürmeyecektir. illa bir yerlerden bir meclis başkanlığı başbakanlık en olmadı partinin çay ocağını teslim ederler kendisine.
işvereni istanbul'a ihanet ettik itirafında bulunan binali ile beylikdüzü'nde iyi hizmetler yaptığı söylenen ekrem'in kıyaslamasıdır.
bana kalırsa ikisi de comarların zevklerine göre belirlendiginden hiç de parlak adaylar değil.
ancak kariyerini düşük profilli olmasına borçlu birindense denenmemişi olanı seçmeyi tercih ederim.
gereksiz bir versustur.

bu ülkede adaya kimse oy vermez, hele hele siyasal islamcılar hiç vermez.

ekrem imamoğlu akp'nin adayı olsa ona oy verirlerdi misal.
Alien vs predator.

Kim kazanırsa kazansın, biz kaybedeceğiz.

görsel
görsel
ekrem imamoğlunun büyük farkla alacağı versustur. bunu beylikdüzünde yaşamayan insan anlayamaz. açık ve net.
Binali beye hakarettir.
Ekrem imamoğlu.
ekrem soyad farkıyla önde bence..
1000ali Lightning in düşük profilli olmasından dolayı ekremi önde gördüğüm versus.
binali yıldırım: figolu, beckhamlı, carloslu, zidanelı, ronaldolu real madrid.

Ekrem imamoğlu: bizim mahallenin hafta sonu halı saha takımı.

sonucu siz kestirin artık.
1 nisan sabahı

binali yıldırım oy oranı:%51
ekrem imamoğlu oy oranı:%44
bu kadar basit bir sorunun daha basit bir cevabu var binali yıldırım bu seçimi alıcak

şöyle diyelim binali yıldırım yapar ekrem imamoğlu vaad eder
binali yıldırım vaad ettiklerini yapar ekrem imamoğlu vaad edilenleri alır
binali yıldırım halktır ekrem imamoğlu ise sadece aday

daha yazıcak çok şey var ama bu kadarı yeterli.
Binali Yıldırım, "31 Mart'ta seçim yapılacak, Bem-Bir-Sen Başkanı Levent Uslu güzel şeyler söyledi, hemen alelacele 2 sipariş verdi. Dünya değişiyor. Bakın başkan dedi ki; kreşle ilgili zimmet çıktı, yemek fişi çıktı, geriye dönük şeyler isteniyor. Karşınızda 12 yılda Türkiye'yi altyapıda 39. Sıradan dünya da 9. Sıraya yükseltmiş birisini görüyorsunuz, havayolunu halkın yolu yapan birisini görüyorsunuz, yolları bölen gönülleri birleştiren birisini görüyorsunuz, yolları böleriz Türkiye'yi böldürtmeyiz. Türkiye'nin kaderini değiştiren milyarlık işlere imza atan geçmişi olan birinin, yemek, kreş parçasıydı meselelerle 1 saniye vaktini kaybetmez. Size söz veriyorum. Bugün için bu görevi üzerime aldım. Birkaç gün içerisinde bunu çözmek benim sözümdür. Bunlar seçim vaadi değil en insani ihtiyaçlardır." dedi
Bu bir karşılaştırma olamaz çünkü eşit değil binali yıldırımın ezicilinin ekrem imamoğluna ağır geleceğini hepimiz gayet iyi biliyoruz o yüzden güzel kardeşim çok fazla kasmamak lazım seçimlerden sonra ekrem in hezimetini hep beraber izleriz.
Binali Yıldırım'ın kazandığı versus. Daha başlamadan bitmiştir. Çünkü Binali karşısına konulabilecek son adamlardan birini koymuşlar. Sadece beylikdüzü hakkında konuşup, istanbul hakkında fikri olamayan biri Binali'yi alamaz.
biri daha pasif dururken biri daha ışıltılı duruyor denilesi karşılaştırma. onu bunu bilmemde normal bir ülkede ve normal şartlarda yumuşak g yazmayı bilmeyen, cümle içinde harfleri ara sıra büyük yazan bir adama bırak oy vermeyi, ilçe sınırlarına bile sokmazlar. tabi bizde kişilerde eğitim ve kendini ifade etme gibi kriterlere bakılmaz. işte bu sebepten ötürü binali kazanacak.
Sırf imamoğlu'na oy atmak için istanbul'da ev tutardım da para yok mk.
imamoğlunun düşünce yapısının sadece betondan oluştuğunu düşündüğüm için pekte dikkate alınması gerekilen bir kapışma değil. Ekrem gelirse istanbul'un üstüne 3 kat beton döker ve nasıl beylikdüzüne benzetebildim mi der. Bu yüzden hiç ama hiç şansı yok. Böyle bir kapışma olmayacak. Binali Yıldırım büyük bir oy farkıyla bu işi bitirecek.
ikisinin arasında çok büyük bir fark var bu tecrübe başarı ve vizyon.Binali yıldırım ın geçmişi büyük projeler ve başarılar ile dolu ekrem imamoğlunun geçmişi şurda 4 yıl 4 yılda ne yapmış hiçbir şey eee halk ne yapsın böyle bir vs nin konusu açılmamalı bile.
bi taraf anadolu lisesi diğer taraf ise endüstri meslek lisesi.icraat lazım bu millete öyle boş vaadlerle insanları kandırmasın ekrem beylikdüzünde gördük kendisini ne iş yapmış söylermisiniz?vaadlerinin kaçını tuttu insanların ihtiyaçlarının kaçını karşıladı?
binali köklerini salmış yıkılmaz bir ağaç ekrem ise daha çok toy üflesen yıkılıcak bir fidan.sen olsan hangisine sırtını dayardın?rasyonel açıdan bakarsak binali yıldırımın geçmişinin dolu dolu geçtiğini ekrem in ise hiçbir iş yapmadığını görürüz bu yüzden binali eze eze.
insanlar bildiklerinden pek şaşmaz burda da bir bilinmeyenli denklem söz konusu.o bilinmeyen ise ekrem imamoğlu binali yıldırım ise çarpma işleminin ta kendisi ekrem in değeri negatif te olabilir 0 da ama çarpma işleminin değeride yoktur bir özelliği vardır ama iki şeyi birbirine katlar ne verirsen daha fazla alırsın.
istanbul'da binali banko alır.
izmir'e chp'den öcalan'ı koysan seçilir.