bugün

7225 marketi olan ve bu alanda 2. olan süpermarket.
1. a 101 / 8200.
Sevdiğim marka gıda ürünlerini genelde bulamadığım market.
a101 gördüğü her yere market açıyor bim ve şok daha seçici davranıyor bu konuda. anadolu'nun birçok kasabasını gezdim hepsinde de a101 vardı ama çoğunda bim ve şok yoktu. geçen gün göynük'e gittik baktım 5 bin nüfuslu kasabada 2 tane a101 var ama bim ve şok yok. bu hızla mağaza açmaya devam ederse 8 bin değil 30 bin mağazası da olur a101'in.
1995 yilinda 21 magazadan 2014 yilinda 4502 magazaya cikmis basari oykusu. Hatta misirda 100, fasta 250 dukkani varmis. Afrikanin iclerine de girmeyi dusunuyormus.
bu yıl üçüncü kez kırtasiye malzemesi getirerek büyük şerefsizliğe imza atan firma.

önceden okullar açılmadan bir hafta öncesi kırtasiye malzemesini getirir satar bitirir sonra kenara çekilirdi. bu yıl yine aynı şekilde başladı yetmedi bir parti daha getirdi oda yetmedi şimdi yine getirmiş. başımızdaki güya kırtasiye esnaflar birliğimidir her ne kakaysa oda işlevsiz, vasıfsız oturur makamında. ulan andaval senin görevin bu işte. bu tür durumlarda en üst makama kadar bu olayı taşımak ve haksız rekabeti ortadan kaldırmak. en azından bunun için bir uğraş vermek. sonucu ne olursa. biz buna da razıyız.
Bedava olan market.
Yatılı yurttayken az le colasını içmedik.
seri katil kadar soguk kanli ve akillilar. bu aralar kafayi carrefour'a takmis gozukmektedirler. alan daraltiyorlar.
dünyanın en mutsuz ve yıkık yeri, çok hoşuma gidiyo o yüzden.
En azından Kasanın yanına 2 ıslak havlu yahut dezenfektan falan koysunlar da elemanları hapşudruktan sonra milletin malzemelerini o ellerle geçmesin.

Adamın ekmeği mundar oldu aq...

Bu nedir ya!
rezillik.
Bu adamların müşteri hizmetleri aşırı tatliştir. benim gibi sakallı bıyıklı erkek adama tatliş kelimesini kullandıracak kadar da minnoşturlar. agalar birkaç ay önce, yaz aylarında, bim'den aldığım meyve suyu kutularının kapaklarının hatalı konumlandırıldığını belirten bir e-posta yolladım kendilerine.

Dedim ki değerli bim mühendisleri; bu kapağı öyle bir yere koymuşsunuz ki meyve suyunu eğip bardağa dökeceğim zaman ''lık lık lık luk luk luk lok loak loaağhhkk'' şeklinde sağa sola sıçratacak şekilde akıyor dedim. Düzeltin bunu, başımın tacısınız dedim.

Neden dedim bunları? Kafam güzeldi de ondan tabi ki amq. Aklı başında adam böyle bir mesaj yazar mı? Neyse efendim bu bim müşteri hizmetleri sağ olsun ayyaş berduş sarhoş müptezel demeden mesajlara cevap veriyorlar, gönlümü hoş ediyorlar. Şişeyi düz tutunca dediğim gibi sıçrama yaptığı ancak ters çevirip bardağa dökünce gayet güzel, sakin sakin aktığını ---videolu--- bir şekilde göstermişler. Videoyu da e-mail hesabıma atmışlar, valla izlerken çok güldüm doğrusu. O tarihten beridir a101'e bakmaz oldum. Bim'in müdavimiyim agalar.
çok kaliteli bim ürünleri bir çok market zincirinden 10 kat daha kalitelidir.
görsel
görsel
Eskisi kadar ucuz olmayan market zinciri.Kaliteli marketlerle neredeyse aynı fiyata çoğu şey.
Ucuz algısını yerleştirdikten sonra, rahat rahat zam yapıp satan küçük kurnaz market.

Bir süredir ilişkimizi askıya almış durumdayım.
Birçok ürünü, migros' tan ya da yerel marketlerden aynı fiyata hatta daha uyguna bulabiliyorum.
6 tl' ye aldığım reçelin aynısını migrosta 4,5 tl' ye gördüğüm gün almıştım bu kararı!
Bim! Duy sesimizi!
Yarın saat 20 de ikinci bir duyuruya kadar kapanacağını duyuran market zinciri. Durum bu kadar vahimse bizim neden haberimiz yok?
kapanması söz konusu olmayan market.

yarından itibaren içeriye maksimum on müşteri alınacak. kalan insanlar birer metre arayla dışarıda sıra oluşturacaklar. yazılı talimat ile tüm bim şubelerine geçilmiştir.
bim cipslerinde aşırı margarin vardır. tadı güzel. tuzu az. ama yağı olayı bozmuş.
virusle mucadele ettigimiz su berbat gunlerde yag cozucu olmadan evde kalamiyorum.kalktim yag cozucu almaya gittim.

o da nesi maskesiz almiyorlar.
yilmadim eve gelip maske takip geri gittim.o guldal yag cozucuyu aldim.

lan niye hic demiyorsunuz.
dedik ya olm. sen yoktun demekki.
Sevemediğim marketler zinciri.
(bkz: boş işler müdürlüğü)
güncel Önemli Başlıklar