bugün

calve ketçap ve dost yoğurt.
emonata ve emo matik dir efendim. *
(bkz: peripella)
(bkz: sinbad)
bim deterjan
bim makarna
bim çikolata
bim tuz
bim su
bim ekmek
bim sakız
bim süt
bim pirinç
bim çay
bim peynir
bim can simidi
bim mayo
power-b adlı pil. diğer dandik pillerden çok daha fazla gidiyor, duracell'in oyuncak ayısıyla yarışır lan.
süsse kepekli bisküvi; burçak tadında. *
bizim eve çok yakın bim vardı . vuruyordum dost yoğurdun gözüne gözüne . tikveşliymiş , sütaşmış hepsi traş . o bim kapandı şimdi ta taşındı anasının nikahına . çok arıyorum o günleri . kaldık sıradan yoğurtlara . çok üzgünüm sözlük .
(bkz: sözlük bana dost yoğurt bul lan allahsız)
normal marketlerde bulunan bütün ürünlerin BiM markalı hali mevcut olup taklitlerinden ucuzdur. gelir düzeyi düsük olan ülkemizde cogu ailenin tercih sebebidir.
gofret tarzı herşey.
süt ürünleri, et ürünleri, atıştırmalık ıvır zıvır ürkerek aldığım hiçbir yiyecekten pişman olmadığım için sıralamakta zorlandığım şeylerdir. le cola değil ama le porta kesinlikle bu listeye girer. sadece vip adlı kahve benzeri şeylerden uzak durun derim...
dondurulmuş kayseri mantısı derin izler bırakmıştır. Bu mantının üretici firmasıyla, superfresh marka kayseri mantısının üretici firması aynıdır, kerevitaş. her iki markayı da defalarca denedim ve aynı lezzeti yakaladım. hani kerevitaş superfresh için mantı yaparken daha özenli davranıyor, kaliteli malzeme kullanıyor ama bim için yaparken artık hamurları birleştiriyor, eşşek etinden bol soğanlı kıyma katıyor, gibi bir yorum da getirebilirsiniz ancak mantı konusunda çok hassasım ve arada pek far k göremedim, beğendim. fiyatlar ortalama; superfresh kayseri mantı 4 küsür lira, bim kayseri mantı 2 küsür lira.

güncel edit : bu entryden bilmediğim kadar bir zaman sonra kerevitaş firması batmış ve ardından ülker tarafından satın alınmıştır. sanıyorum bundan dolayı bizim bim kayseri mantısı yalan oldu.
Geçenlerde aldığımda baktım üretici firma değişmiş. üstelik gariptir ki mantı üst-entry tarihi olan 2009 yılında 2 küsür lirayken, şuan 1,95 tl. orda kıllandım aslında ama yine de aldım. yaptım, yedim, yok, bim kendini bozmuş arkadaş, mantı bildiğin kayış, kıyma bildiğin eşek, bi boka benzemiyor afedersiniz. zaten ucuzlamasından anlamalıydım. almayın, aldırmayın, çocuklarınızı zehirlemeyin.
centro gofret. her çeşiti yenilesidir. özellikle kakaolu olanlar...
haribonun baska hiçbir yerde görmediğim mini paketli jelibonları. o ne şirin bi paketlemedir *
şu anda bulunmamakta sanırım kendisi fakat yıllar önce feci şekilde tükettiğimiz bir üründü. bilhassa film falan izlenirken tüketimde artış gözlenirdi. ne mi o?

(bkz: top krak)
acılı ezmesi berbarttır.
bimin le colası var ama ne kola içen bayılıyor. onun içine ne koyuyorlar lan anlamadım gitti.onu bunu bilmem ama öğrenci alışverişi için tam bir ideal market. toptan fiyatına verdikleri için hem ucuz hemde hesaplı oluyor.
adını hatırlayamadım ama birde amerikan salatası satıyorlardı.hiç fena değildi.
çakma magnum adora.
aknaz markalı beyaz peynir. hakkaten de çok güzeldir, en sevdiğim peynirdir.
le-beer *
bu başlığa yazmazsam ölürüm dedirten ürünler bütünü. efendim bu ürünleri kullananlar bilirler, kalite açısından rezalet olmayan yalniz çok da kral olmayan ürünlerdir. maddi ve manevi açıdan bağımlılık yaratabilir;

centro gofret
patito patates cipsi
peripella findik ve cikolata kremasi
wow çikolata
dost süt mamülleri
blume peçeteleri(!)
ve olmazsa olmazimiz tabii ki le'cola.
muhteşemliği ucuzluğundan kaynaklanan ürünlerdir.
ivory ıslak mendil. wow twin çikolata. le fer gazoz.
(bkz: blume peçete)
bakkalda para üstü diye sakız verirler. bim de bunu veriyorlar.
barilla dan tortellini bim e özel değil ama cuma günü süper indirimli ürünü. indirimli fiyatı bile 15 paket makarna yani 30 öğündür. bu ise evde kapış gider. * tortellini demişken... * (bkz: anne bugün iftar kaçtaaaa) *
güncel Önemli Başlıklar