bugün

Daphne pudink, meyveli yoğurt.
(bkz: le cola)
Abi içiyorsun bunu, Ağzının etrafında mavi mavi lekeler kalıyor.
Artık içine asit niyetine deterjan mı katıyorlar, yoksa rengi siyaha dönsün diye guaj boyayla mı sentezliyorlar, henüz anlamış değilim.
(bkz: teatone)
Yaptık bir aptallık. Aldık 1'er tane.
Öğlen saat 3 gibi içtiğimiz lipton bozması bu ürünün etkisi akşam 8 gibi etkisini gösterdi.
Sonuç: 5 ishal genç.
F*cka...
şenerella
kerem krem peynir
verdi konsantre meyve suyu
lipton poşetli berk çay .
private label olarak üretilen mallardır. Sanıldığının aksine bir çoğu çok kaliteli ürünlerdir. Hatta üretenin ismine baktığınız zaman ne kadar büyük markaların bu malları ürettiğini görürsünüz. Hatta bir üreticiden bizzat duyduğum şudur : "A markasınada ben mal üretiyorum o 8 liraya satıyor. Bim markasına da ben üretiyorum o 3 liraya satıyor. Mal aynı mal" bunu bizzat duymuşluğum vardır.
peripella , le porta , juıcy denemeden yorum yapılmaması gerekenlerdir.
keskinoğlu kasap köfte. pakette 12 adet köfte var, fiyat olarak 3.75 tl. makarnanın yanında birebir.
(bkz: okey prezervatif)
9.75 süper lan.*
peripella krokantlı fındık krema
yok böyle bir lezzet.
derya ton balığı.
jelly belly yumuşak şeker.
dost yoğurdu çok methetmişlerdi ulan bi de biz deneyelim dedik hakkaten de piyasadaki yoğurtların çoğundan daha güzelmiş.
(bkz: süsse)
çakma şokellası.
felice antep fıstık ezmesi diye bişi. aman yarabbi. 3 tane yedim hala duramıyorum. tanesi 1 yetale. koşun koşturun..
dost süt ve süt ürünleri.
osmanoğlu profiterol.
öyle su tadı gelenlerden değil, bildiğin profiterol.
simbat marka kaju
kutusu falan cok orjınaldir öyle çakma bir ürün değildir gerektiğinde yıkanıp içine ıdı vıdı dıdı koyulabilen cinsten
şöyle ki:http://www.apakpazarlama....mages/bim_urun_r68_c5.jpg

yurdum marka domates salçası
gerçi istenilen salça rengi için misli misli fazla katmak gerekiyor yemeğin içine ama olsun.

gold fıstık ezmesi
fiskobirlik fındık ezmesi.
patitodur, buonodur, bir de içecekleri iyidir. 2 liraya marketteki çogu aburcuburdan alabilirsiniz.
(bkz: dost ayran)*
(bkz: ekolezz pizza) 4 tanesi neredeyse 4 lira olan hazır pizzadır. tadı da iyidir yahu. kolayla sağlam gider bekar hayatında.
yağlı gevrek.
markası nedir bilmem ama kandil simiti gibi bişi. bence en güzeli bu.

edit: ilkler yağlı gevrekmiş . oha lan ismini nerden biliyorsunuz. hatta sözlükte başlığı bile varmış. uu harika.
kapın içindeki dondurmalardan. yemin ediyorum algida'dan daha kıvamlı.
krokantlı fındık ezmesi ise degişilmezdir. hiçbir yerde bulamadım ben bu tadı.
jelly berry jelibon
dost yoğurt ve süt