bugün

fındıklı peripella şuan tam yanı başımda.
şu an ambalajlama işlemini yapan firma aklıma gelmese de [ gelir gibi oldu bi an ama gitti ] çiğköfte dürüm' dür efendim.
dört parça hamur ve çiğköfte' den müteşekkil bu ürün çok ucuz olmasının yanısıra lezizdir.

girişimcilik dalında ödüllerden bir demet yapıp icat edenin eline vermek gerekir.
en belirgin özellikleri ucuz olmaları olan ürünlerdir.
(bkz: centro gofret)
(bkz: dost ayran)
(bkz: simbat çerez)
bir ara satışı yapılan ayphone.
peripella, vip kahve, krema, kutuda yaprak sarması var o nefis, dost yarı yağlı süt sadece 1 lira. nea el, yüz ve vücut kremi koca kavanoz sadece 3lira.
(bkz: le mandy)

amk bu kadar özenti olmayıverin lan. mandy ne amk?
fındıklı peripella. çok iyi tattır.
antep fıstığı ezmesi. fiyatı an itibariyle 1 lira 25 kuruş olmakla birlikte lezzeti hakikaten şahane.
jucy meyve suları
dost süt ve süt ürünleri.
bimde satılan en muhteşem ürün kesinlikle kektir.
soğutucu da hazır yemekler bölümünde bulunan yaprak sarması. 1.95 tl fiyatı var 10 adet. yaprağından tutun da mayhoşluğuna kadar adamlar kıvamı tam damak tadına uygun vermişler helal olsun diyorum mg lez şirketine. bir de bayram vesilesi ile ilk iki gün kapalıydı bim, kafayı sıyırdım resmen. arkadaş ben bu marketi seviyorum elim ayağım olmuş farkına varmadan. istediğim ürüne ulaşıyorum yerlerini ezbere biliyorum. mahalle bakkalından tavuk bulyon alayım dedim yerini bulana kadar canım çıktı. hayır koca bir alan da değil hani. bir de osmanoğlu şirketiyle tekrardan anlaşmışlar tatlılar yine reyondaydı. bir gün kaymaklı ekmek kadayıfını da denemek isterim diğerleri pek muhteşem. evet patlak fermuarla bugünlük alışveriş sohbetinin sonuna geldik herkese bol bimli günler.
yaprak sarma.
çok güzel lan.
casey kakaolu kek. o kadar kakaoku kek yedim o kadar kakaolu kek gördüm yemin ederim üstüne tanımıyorum.
sole çiçek yağı. iyki varsın. tadından ziyade fiyatı uygundur hemde baya baya.
kesinlikle peripella. sadece bim de mi satılıyor bu?
yuvam pizza.tartışmasız bim'in en iyisi.
bim waffle da çok iyi. starbucks'dakinden ne farkı var?
tabi ki le cola ile gazli icecek tarihinde yeni bir akim baslamistir.
onlu kitkat.
vişneli konsantre meve suyu.
tatlıları...
cappy meyve suyu. 85 kuruş.
kefen bim kefen çıksa da alsak.
kaliteyi düşük fiyatlarla tüketici ile buluşturan bim'in sattığı bütün ürünlerdir.