bugün

yine bim de satılan fakat, bim de satılan muhteşem ürünler den farklı olarak, bi siktir git dedirten acayip ürünlerdir. her zamanki gibi ucuz ama istenilen etkiyi yaratmayan, faydayı sağlamayan ürünlerden biri için ;

(bkz: aks cam temizleyici)
(bkz: bim de satılan kalitesiz ürünler)
(bkz: böyle bir sonuç bulunamadı)
(bkz: bim de satılan muhteşem ürünler)
(bkz: le bira)

en dandik barda 3 liraya satilan yuzde 99u su olan 50cc lik bira bile daha iyidir serefsizim. arpa suyu lan, alkol yok icinde.
Amerikan, israil malı colaları içeceğime BiM'in Le colasını içmeyi tercih ederim. Kapitalizmi ve Siyonizmi kaliteli marka adı altında desdekleme sömürüsünden kurtulun. Bu ülkenin ürettiği mamüllerin tüketim tercihinde birinci sırayı alması ancak bilinçli bir tüketici toplumuyla olur. Kıralım artık damak zevkinin verdiği zincirleri, bizi esir almalarına izin vermeyelim.
nimete " boktan" denilmeyeceğinin herkesin farkında olduğu varsayımı altında kastedilen ürünlerin nevresim , bardak tabak vb. kalitesiz mallardır ... *
(bkz: rakip marketin açtığı entry)
boktan deyip geçilmemesi gereken ürünlerdir. emsallerine göre kaliteleri oldukça yüksek, kalitedaşlarına göre fiyatları oldukça ucuzdur.
(bkz: casey)
bok temizliyici ilaçlar. misal.
(bkz: berk poşet çay)
tüketimi yüksek ürünlerdir. en boktanı bile öğrenciyi yıldırmaz efendim.
bim de satılan o boktan markaların bir üretim yerine bak!
dost ürünleri - ülker
traş ürünleri - evyap

sadece reklam payı olmadığı için bu kadar ucuza satılıyor. bazıları da ucuzluğu bunları "boktan" ürün sanıyor ancak bim ucuz değil diğerleri pahalı.
bim de satılan kaliteli bir ürün çizebilir misin bana abidin önermesi.
man's çift bıçaklı 10'lu traş bıçağı. * *
markalar bilinmedikte, hiç gidip kim tarafından üretildiğine baktınız mı da konuşuyonuz dedirten başlık bu. birçoğu ünlü markalar tarafından üretiliyor, bim bunları farklı marka altında daha ucuza satıyor, sürümden kazanıyor. kalitesiz olanlarda yok değil mi, tabi ki vardır. *
(bkz: le cola)
(bkz: le kaka)
gariban vatandaşın yoksa parası, hovardaca harcayamıyorsa pahalı marketlerde, mecburen gidiyordur ve ona göre alabildiği en kaliteli maldır belki.
bizim cipstir efenim. öğle arasında arkadaşla bim'e gittik öğrenci olduğumuz için en hesaplısını aldık. açtık yemeye başladık bildiğimiz yağa bandırlımış ilginç bir şey. yiyorum tadını sevmiyorum "bu ne la keşke adam gibi bi şey alsaydık" diyorum ama hala el pakete gidiyo durmuyo alışkanlık yapıyo ve bitmiyo. sınıfa geldiğimizde sınıfa ikram ettik herkes yedi kimse sevmedi ama herkes sürekli yiyodu . derste arkadaşlarla sıra altında iğrenç bi şey la bu diyerek yedik ve 2 günde bitti. sınıfça yiyoruz efenim bağımlısıyız.
(bkz: le boktan)
Bazı kisiler icin boktan sayilsada ürün yelpazesi küçük olsada ekonomik yönden coğu insan icin vazgecilmez bir yerdir.
(bkz: peripella)
badidursun'a itafen; ağda bantları çok iyi.
(bkz: simbat çekirdek)