bugün

haber sol portalın o tatlı haberlerini sözlükte paylaşarak atatürkçü geçinen troll. haber sol'u da bilmesek bizi kekleyecek.

hayır o kadar komik ki bir geliyor ülkücü oluyor bir geliyor solcu oluyor. ne olduğu muamma.
(bkz: uludağ sözlük ün en büyük trollü)
pkklı olmayanlara inatla pkklı diyerek açıkca hedef göstermeye çalışan birisi. herkes, kimin ne olduğunu iyi biliyor yavrum, sen rahat ol.
güzel yazılarına denk geldiğim yazar. istisnayım sanırım.
anarşizm hakkında yazdıklarıyla yukarıdaki entryi uyuşmayan yazar.

işte böyle seks köleleri karşı çıkar anarşizm'e zaten.

bunlar da yeni tip işte. sözlükten iğrendirir. muhteşem üçlüden sadece biridir, sıfatsızlar.
bana fake hesabımla kendi başlığım altında kendimi övdüğüm iftirasını atan yazar. öncelikle söylemeliyim ki, gerçekten ilginç bir fikir ve nasıl bir egoya sahipsin ki böyle bir fikir aklına gelebildi, hayret.

ip adresi diye bir şey var bebeğim, bahsettiğin tarzda bir sahtekarlıkta moderasyonun beni silmesi gerekir sanırım.

neyse, sana o kocaman egonla kolaylıklar diliyorum.
hakkında yazılan 4 sayfa yazının 3 sayfasını kendisi yazmış yazar.
diye yaziyorum ben isimli yazar için sonradan limpid nickini alıp sözlükte kendi başlıkları altında kendisini savunduğunu iddia eden, zeka seviyesine hayran olduğum bir yazar. limpid 4. nesil bir yazar nicki. 8. nesil olarak silinen mefkud ya da 9. nesil olan diye yaziyorum ben sonradan nasıl alsın bu 4. nesil yazar nickini, açıkla bakalım.

kafan karıştı di mi? çok düşünme bitkisel hayata girebilirsin..
(bkz: #17917492)
"yürü be!" yazarı.
demarşi yanlisi neo klasik iktisatci, feodal fizyokrat.
kendisi çin i hala maocu saniyor. Umarim en yakin zamanda kendi kultur devrimini yapar.
azerilerin biliyor musunuz yerine kullandığı kelime. en azından benim armoni hocam'ın.
'burada mi sol kullanılmaz siz biliiisiiiz?'
düşüncelerinde samimiyse onunla benzer dünya görüşünde olanlar adına üzüldüğüm yazar. ben istemezdim böyle birinin benimle benzer düşünmesini.
dünyayı hakeden yazar.
bütün sülalesini andığım yazar spoiler vermiş.
böyle bi değişik yazar.
severek eksiliyoruz.
troll felan heralde uzak durun.
(#17941854) Formatın amına koymuş ama yine de güldürmüş yazar.
desteksiz bir şekilde çamur atma zihniyetinden geldiği belli olan yazar. dakikada 500 adet yafta ve hakarette bulunabilir. allah onun gibilere fırsat vermesin.
"bili"si bulunmayan yazardır. hemen bili alması gerekir. bili bili de olur.

görsel
odtülü öğrenciler ve odtü hakkında yazdıkları için ellerine sağlık demek istediğim yazar.
sözlüğün yanar döneri.

bir bakarsın pkkyı savunur, bir bakarsın pkkya kızar, bir bakarsın sosyalist olur; bir bakarsın ateist.
ilkokul terk, osbircinin biri.
bu yeni nesil troll olmayı bile beceremiyor.
(#17539887) troll yazardır. gülme komşuna gelir başına.
liseli yazarlardandır. boş konuşur. büyük ihtimal kürttür. acaba terörist mi olsam yoksa hava soğukken öğrenci kılığında dolaşıp kışı şehirde mi geçirsem diye düşünmektedir. muhtemelen baharda dağa çıkacaktır.
güncel Önemli Başlıklar