bugün

Gebersin gitsin ülkesidir. Aslında ülke bir konsept olduğundan bilime katkısı olmayanlar o ülkenin insanlarıdır. Onlar silinsin gitsin. insanlığın bilimsel gelişimine katlı sağlayamayanların gezegende yaşamaya da hakkı olmamalı.

Ayrıca işsiz işlevsiz tayfa hadi bunu da eksileyin.
mogolistan'dir. adamlar 2016'da bile konar gocer yasiyor. adamlar kendilerini kurtarip, hayvanlarina yeni otlak alanlar bulmanin derdinde. hal boyle olunca, bu ulkenin bilime katkisi 0 oluyor.
Zaman verilmesi gereken ülkedir. Kurulalı daha 93 yıl oldu, bir insan ömrü kadar alt tarafı. Yabancı ülkeler köklerini oturtmuşlar. Teknolojilerini kolay kolay başka ülkenin insanıyla paylaşmazlar.
türkiye değildir. neticede şöyle büyük bir gurur kaynağımız vardır. yüzyılın buluşu:
http://alkislarlayasiyoru.../306635/haci-robot-bingol
papua yeni gine'dir.
Mesneviden ders alma olayını azcık yanlış anladık galiba.
sema dönen mevlevi robotu.

bu ne lan.

oyuncakçılar da 10 tl' ye satılan pilli çin malı robotlara bez giydirince bilim olmuş, hemde ilahi bilim.

kafayı sıyıracam ya.

ulan bunu neden ben düşünemedim.

harcanan paraya bak. bir milyon. yiyin lan yiyin. aksırıncaya tıksırıncaya çatlayıncaya kadar yiyin.
suan gunluk hayatta kullanilan cogu icadı ilk once bir Türk'ün icat ettiği gercegini yok sayarsak.
bayburt.
Yobaz, bağnaz, ırkçı (bkz: Ermenistan)
(bkz: burkina faso)
Günümüz tüm müslüman devletleri bak günümüz diyorum.
suyla çalışan duş başlığı projemle, ben de artık tubitak'tayım arkadaşlar.

tanım: akıllara zarardır.