bugün

(bkz: oooo yeni bir yazar alırım bir dal)

8 entrylik bir 11. Nesil efendim. Umarım feyk, troll yada akp'li değildir.

Sabah sabah gözüme milliyetçi gibi göründü. Az çok sözlükte bilinen türkçü bir yazar olarak nick6'nı ben açayım dedim hadi hayılısı.
Ecük türkçü bi yazara benziyor ama bilemedim.*
11. nesil bir yazar.
sizi burdan adolf hitler selamı ile selamlıyorum kandaşlarım.
(#25814781) türkler yenildiği savaşta tecavüze mi uğradı merak edilendir.
Bir milletin millet olması işte böyle tarihin derinliklerinde taşların yüzünden fışkırarak ayan beyan ortada olur. Kendine özgü dili, tarihi, kitabesi, tableti, medeniyeti gibi olguların bir kaynağı dayanağı olur. Yakın zamanda bile türklere ait hala yeni bulgular çıkmaktadır. Ordu mesudiyede, hakkaride 3400 yıl öncesine ait balballar çıktı. Ötüken dağları, Ergenekon vadisinin yerleri keşfedildi. Dünya tarihinden türkler çıkarıldığında tarih diye birşey olmaz, türkler dünya tarihine yön veren millettir o yüzden bununla tarihimizle övünmek hakkımızdır diyen efsane tarihçi ilber ortaylı var çok şükùr.

Tırrekler napsın, ortadoğu artıkları ezikliklerini türk tarihine bok atarak, değerleriyle goy goy yaparak gidermeye çalışıyorlar.

Rus, norveçli, fransız kurdologlar bile bunlara yalan tarih yazmaktan usandılar. Biz de bir milletiz, ırkımız var diyen bir güruhun, öncelikle kendine has dili olmaz mı, tarhana çorbası gibi kürtçeden başka her dile benziyo. Farsçadan ibaret fars kırmalarının dili.

Bir iğne ucu, bir ok başı ne bilim çanağı çömleği tekeri olmaz mı.

Yok aq yok kabul edin.