bugün

şüphesiz ki sarhojken nick değistirmiş bir şapşik. kendisini birazcık tanıyorsam ayılınca kesin pişman olacak. akıllanmadı pezevenk.
yeni bir seksi hatunmuş. Hoşgeldin yavrum. *
--spoiler--
kültürlü bir kızdır.
--spoiler--

kültürlü olması şart değil. kütür kütür olsa da kafi. evet.
serengeti düzlüklerinde hatun kokusu alan sırtlanlar yine avlarının etrafını sarmıştı..
allah cezanı vermesin tito abi ne diyim.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬(ஜ۩۞۩ஜ)▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

merhaba canım sözlüğümüze hoşgeldin. bu delikanlılardan seni rahatsız eden olursa hemen gelip bana söylüyosun, kulaklarını çekiyorum. bunlar biraz abazandırlar kusurlarına bakmıycaksın artık, kendine iyi bak, öpüyorum yanağının dudağına yakın yarısından.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬(ஜ۩۞۩ஜ)▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ne yalanır bu be .
ilik gibi milf hatun.
Ilk ben gördüm ona göre.
Yazıklar olsun yazarı. Dr. Sheldon cooper'ı ruh hastası diye tanımlayan biriyle hiçbir muhabbetim olamaz, olabilemez.

"Excuse me!" diye başladığı ve bilimsel argümanlarla donattığı entryleri, "bazinga" diye bitirmediği müddetçe o ruh hastası dediği adamın yediği Tayland yemeği olamaz!

Aman neyse şuraya hayatım sheldon cooper'ı koyayım da millet sevimlilik abidesi görsün.
görsel
Olsa olsa essy'nin yan hesabıdır.
Big bang theory izleyen bi tek o kaldı.
Batandan uçana, oradan da ruh hastasına...

Değişik evet.
(bkz: Titanic filminde ucan sheldon)
kim ulan bu yeni mi gelmiş diye bakarken gerçekleri suratıma osmanlı şamarı gibi çarpmış yazardır. vay be abi titoşu sevmiştik deyiştirdin uçan adam oldun. tamam dedik ev yapımı rakı etkisidir neticede uçuyor konuyordur da dedik bağrımıza bastık şimdi bigbang a gitmişsin. yabacak bir şey yok hayırlı olsun diyelim.
dokuzuncu nesil yazar. * *
--spoiler--

sahibinden satılık 1000 dönüm arazi.

--spoiler--
Noldu 2-3 gündür yardırıyordun sözlükte bugün yoksun.
Olmazsın tabi kıçına yılan kaçmış çıkaracak leylek arıyor gibi para arıyon demi?
Maaşlar dağıtılacak, mazotçu bekliyor...
Boşuna arama gelmez.
Ben kendimden biliyom amk.
Gel de iki rekat kafa dağıtak hadi.
Bence beka sorunu var eved.
--spoiler--

advertising

--spoiler--
advertising

Yanlış anlaşılma olmasın. Geçenlerde bakınıyordu. O sebepten.
görsel *
Girdiği entrylerde küçük de olsa argo kelimeler kullanarak terbiyemizi bozuyor. Rtük nerede, yetkililer nerede?
(bkz: #41218660) rakı bardağına su doldurup içen yazar.

sanırım kolpacı biri.

hem tavşana kaç, hem tazıya tut diyor.

buradaki görselle islamcı, mütedeyyin, ak bardili kesime "bakın ben aslında rakı değil su içiyorum, buradaki ipneleri kandırıyorum" mesajı vererek göz kırpıyor.

ayrıca içmeyi sevenlere de "bakın arkadaşlar rakı sek içilir, en iyi ben içerim ehehe" yapıyor.

ama tengir budun bu oyunu bozar işte. selam ve duvva ile.
sevimli de he..

orijinaline azıcık kıl idim emme..
al o zaman.
senin boyle ibişlik yabacagini bildigim icin salgamla da fotograf cekmistim.
görsel

selam ve kopek kulubem ile.
Ertunç reyizdir.
sonu hiç hayırlı gözükmüyor.
görsel