bugün

bayansa ilk zirvede biskremimi hazır ettirecek olan yazar.
nicki pek hoş olan yazar. bu arda nickinden türkiye'nin durumu hakkında bir genelleme yaptım : bir tarafta biri bi biskreme veriyor , şehrezat ise bir gece için 150,000 dolara veriyor , zengin ile fakir arasında büyük bir uçurum var.
bana vermemiş yazar. lan biskrem,bi de yer...... biskrem köpeğin olsun be. kolisiynen almazsam şerefsizim.
iki biskreme neler yapmayacağını merak ettiğim yazar.*
bir biskrem karsiliginda verdigini iddia eden yazar.
(bkz: bir kere vermekten bir şey olmaz)
bu iğreti niki kullandığına göre hakaten bi biskreme vermiş,vermemişse bile veresi olan yazar.
(bkz: bi biskrem verdim)
Eti tutku basit reklamlarla tutunmaya çalışırken , biskrem reklamlarının ne derece başarılı olduğunu gösteren cümle.
iplenmemesi gereken durumda cevap verecek kadar gaza gelen yazar.
alıngan yazar.
gülümseten nicki olan yazar. espri anlayışının iyi olduğu kanatindeyim.
simdi de vermedigini , sadece ellettigini iddia eden yazar.
inanılmaz bir nicke sahip yazar.

nasıl ya? eh...hehe. hahaha. pıhhh...puahhahahahahaha şeklinde zincirleme bir tepkimeyle* güldüren bir nick. güzel bir seçim...
açıkçası pek de hoş durmayan +18 entryleriyle rahatsız eden yazar. *
seçtiği nick ile espiri uğruna bi çok şeyi göze aldığı düşünülen yazarcık.
silinene ya da sözlüğü terk edene kadar espri seviyesi ilkokul çocuklarınınkine eşit yazarlarca "ehe mehe" şeklinde taciz edilecek yazardır.

edit: belki de bunu hak ediyordur kim bilir.
Nick ile gerçeğin ayrımının sözlük ortamında yapılamadığını kanıtlayan yazar.
Yok o değil de ben de Fernando Ruben Gago yum aslında. Valla ha bak yoksa niye böyle nick seçim.
"beni sözlükten şutlayın" diye yalvaran yazarlardan birisidir. muhtemelen fake, ya da eskilerden kovulup tekrar gelen birisi.
5.nesil yazar.
şu sıra heryerde...
herkese söyleyecek lafı var.
sanki tumuş kendini, şişmiş şişmiş burada patlıyor gibi.
yavaş lan.
espri kaldırabilmesi kendisine hakaret edilmesine neden olmuş yazar.
Öncelikle seçtiği nick ilgi uyandırmaktadır. ilgi uyandığı vakit tabiki beğenenler gibi beğenmeyenler de olacaktır.
Beğenmeyenlerin fikirlerini beyan etmeleri kadar da normal bir şey olamaz ama, beğenmeyenlerin hakaret etmek gibi bir hakkı da olamaz.

Bir nick kişinin kişiliğine hakaret etmeye neden olmamalı.

Not: bana vermedi.
Not': şimdi yazdıklarını da okuyayım. Biraz uzak kaldım buralar gene dağılmış.
test edip onayladığım yazar. 25 adet son girilmiş entrysini okudum. içlerinde katıldıklarım ve katılmadıklarım oldu ama, bir gariplik sezemedim.
enrty kusmakta olan bir yazar, nereye baksam gormekteyim.
(bkz: hmm delicious) *
(bkz: vizite bi biskrem)