bugün

Referandum da hayır çıkınca çıldıran Avrupa yalakası bir laik temennisi. Referandum da olmadı bari burda istedikleri olsun diye düşünüyor herhalde.
Bi sus siktirme belanı.
beyler harbiden şaka maka iyice abarttınız olayı.

bu kadar abartmaya gerek yok 5 yese yeter 5iktaş olur.
denerliyim ve beşiktaşın akşam sonuna kadar arkasındayım vatanımın takımını elin gavurlarına karşı savunmucam da ne zaman savuncam.
türklerin futboldaki en büyük başarılarına bakalım. galatasaray uefa kupasını ve süper kupayı almış, galatasaray ve fenerbahçe şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmış. en büyük başarımız bunlar. bu sene manchester united uefa ligi kupasını önemsediğini belirtti. bunun sebebi ise o kupayı müzeye götürmek değil, doğrudan şampiyonlar ligine katılabilmek. böyle bir kupayı almışız diye yıllarca goygoyunu yaptık bu ülkede. bence onu eleyelim. şampiyonlar ligi çeyrek finali ise ömrü hayatında ilk kez katılan leicester'ın bu sene gerçekleştirdiği bir olay. ha bunları küçümsemiyorum hatta beşiktaş'ın bu başarılara ulaşmasını deli gibi isterim ama milletçe rakiplerimizi gömerken kendimizi çok yüceltiyoruz, ben bundan rahatsızım. real madrid'den iki maçta 10 gol yiyen bir galatasaray, grupları 0 puanla kapatan fenerbahçe örnekleri de var önümüzde. bakın bursaspor valencia ile berabere kalıp grubu puan alarak kapattı. beşiktaş ise 8 yediği rakibinden iki maçta toplam 9 gol yedi ve maçların birinden üç puanla ayrıldı. yani ya gelin efendi efendi çapımızı bilelim. ya da en büyük hedefinizin dandik beşiktaş'ın lider olduğu ligi üçüncü bitirmek olduğunu yüzünüze vurayım. bunu yaparken hiç utanıp sıkılmam. vaktim çok benim

edit: aslında sıkıntı tamamen başlık sahibiyle. yani bu eziği kim, hangi şartlarda yazar yapmış bilmiyorum ama sözde donuzladığı * cevap verme aciziyetini yaşayan bir adamı ciddiye almış bulundum. aklı başında galatasaray ve fenerbahçe taraftarları kusura bakmasın.
edit2: eğer bu işler nesille falan oluyorsa da adamı anasının amına geri sokarlar. sıkıntı büyük *
denerliysen diyecek bir şey diyemiyorum, ben de denerli olsam ben de desteklerdim
bir o.c. başlığı örnek göster deseler bu başlığı gösterirdim çünkü o.c.luk tavan yapmış harbiden.
Ayvan gibi başlık acıyorsunuz.Kiskanmayin seneye giderseniz daha iyisini yaparsınız.
5 atar besiktas.Galatasarayliyim.
kemik de yağsın mı kardeşim?
öncelikle yağlısurat sporluyum. (gidene kadar g.saray demiyoruz arkadaşlar olarak karar aldık)

o fransızları elersiniz demiyorum bak. e-le-ye-cek-si-niz.
mazeret kabul etmem beşiktaş. o haysiyetsiz avrupalılara dersini vereceksin. lamı cimi yok. o kadar.