bugün

ilçe sınırları çok geniş olan beşiktaş belediyesi hizmetlerini etilerdeki binasından sürdürmektedir. daha önceleri çırağan semtinde bulana binasında geçtiğimiz yıl içinde taşınmıştır. beşiktaş belediye başkanlığını hali hazırda chp'den seçilen ismail ünal yapmaktadır. * http://www.besiktas.bel.tr/index.asp * http://www.besiktas.bel.tr/channels/1.asp?id=363
bu dönemde, kültür ve sanata verdiği destekle, istanbul hatta ülke genelinde büyük bir üne sahip olmuştur. Prag Senfoni'ye 3-4 Nisan tarihlerinde ev sahipliği yapacaktır.
ilçedeki kaldırımların önemli bir kısmı, bilhassa barbaros bulvarındaki kaldırımlar buz içindeyken koskoca bulvarda 2 işçi çalıştıran beldiyedir. ayıptır. insanlar kaldırımlarda vals yapıyor.
belediye başkanı ismail ünal'dır. Tam bir spor, sanat ve Beşiktaş tutkunudur. yıllarca yaşadığı beşiktaş semtinde, belediyenin sorunları bilerek en iyi hizmeti vermektedir.
Şu anda binasında yangınımsı bir şey olan belediye.

Hayır ortalıkta altı tane itfaiye arabası var, ama duman yok. Nasıl bir yangın bu? Bu itfaiyeler ne yapıyorlar? Belediye olunca mı toplandı bütün bunlar? Gecekondular cayır cayır yanıyor da normalde üç itfaiye arabı zor gidiyor şurda azıcık duman tüttü tüm itfaiye seferber oldu.
Şu an önünde bir grubun sendika hakkıyla ilgili protestoda bulunduğu belediye.

A be canım, binlerce insanın üzerine toma falan sürülmüş, direkt insanların vurulduğu bir dönemden geçiyoruz, sen üç kişi ne yapabileceksin? Bak üç kişilik protesto grubu için iki otobüs dolusu polis geldi; soyuluyorum, tecavüze uğruyorum desen bunların çoğu bana da bi kere vereceksen kurtarırım der sen orda sesini duyurmaya çalışıyorsun.

Tabi ki şimdi 100'e yakın polis üç kişiye yumuldular ve olay kapandı.

Kendi vatandaşından nasıl korkuyorsunuz ya? 3 kişiye 100 polis vay anasını.
Şu an "onu başkan yaptırmadık" diye herkesin bir ağızdan şarkı türkü söylediği belediye.
über güzel belediyedir.

yalnız bu b+ dedikleri belediye dergisini neden eşek kadar basıyorlar orasını anlamadım. çantaya sığmaz, poşete girmez. biraz küçültün şunu efenim, rahat rahat okuyalım.
yaya kadırımından motorlu taşıt araçlarını kaldırın diyorum belediye görevlisi çekicimiz yok diyor. yaya kaldırımdaki masa sandalyeleri kaldırın diyorum hiç umursamıyorlar.

dairelerdeki klimaları söküp almışlar. görüntü kirliliğine sebeb oluyormuş. çanak antenler duruyor. çekicimiz yok diyorlar ama klimaları sökmek için araç buluyorlar.

sokak kapılarına atılan broşürler yüzünden yoldan geçen vatandaş üstüne basıp düşüyordu. broşürü üstü üste koyup üstüne basın bakalım düşüyormusunuz düşmüyormusunuz.

Elle dağıtılan reklam içerikli broşürlerin bireye elden teslim etmek şartı ile belediyeye reklam parası öder. Bunun dışında apartman kapılarına atılan yada bırakılan broşürler için geçerli değil. Eğer apartman kapısına atılan veya bırakılan broşürler, 2872 sayılı çevre kanunu uyarınca verilecek idari para cezası uygulanır. Umuma açık yerlerde her ne şekilde olursa olsun çevreyi kirletenlere 152 TÜRK LiRASI PARA cezası verilir.

görsel

http://www.resmigazete.go...r/2015/12/20151228-16.htm

2016 yılındayız durumlar aynı değişen birşey yok. bunların kahrını çekiyoruz.
Troll bir belediye başkanına sahiptir.

ilçenin problemleriyle ilgilenmek yerine,Kenan Işık öldü,yok yok yasiyor,kuzenim yazmis gibi ergenlikler yapar.
görevliler puştluk yapıyor. trafik polisi ara sokaklar bizim sorumluluğumuzda değil diyor. belediye görevlisi çekicimiz yok diyor. oyalıyorlar. bazı kendini bilmez kişiler kanunen yayakaldırmına park etmenin yasak olduğunu bilmiyor. deli gözüyle bakıyorlar.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nda yer alan fiilleri ihlal eden sürücülere ve araçların tescil plakasına göre idari Para Cezası Karar Tutanağı’nın hangi kurum yetkililerince ve hangi durumlarda düzenlenebileceği aynı Kanunun 5, 6, 114, 116 ve Ek-6’ncı maddelerinde hüküm altına alınmıştır.

Bu tür ihbar veya şikâyet konusu trafik kural ihlali ya da ihlallerinin somut olarak görevlilerimizce tespiti halinde, uymayanlara yasal işlemler uygulanmakta olup, ilgili kanun ve mevzuatlar doğrultusunda kontrol ve denetimlerimiz devam etmektedir.

Bölgemiz dahilinde konu ile ilgili olarak, ekiplerimiz sabit ve seyir halinde kontrollerini sürdürmekte ve hatalı sürücüleri tespit ederek haklarında gerekli yasal işlemleri yapmaktadır.

Bilgilerinize rica ederim
belediyeler ve trafikdenetleme kurumu kaşınıyor. mahkemede son infazlar gerçekleştiğinde akılları başlarına gelecek. şu an durumun farkında değiller.
Akp nin asla alamayacağı belediye.
Çocuk tacizcilerine ses çıkarmayan yalandan müslüman insanların bir bayrağı kaldıramama allahın yarattığı kuldan nefret etme durumu.
(bkz: yaratılanı sevdim yaratandan ötürü) der bide bu yalandan müslümanlar.
görsel
maddi durumu sıkıntılıymış.
yapılan yolsuzluklardan sonra kayyum atanan belediyedir. yazık..
Beşiktaş belediyesindeki rüşvet, yolsuzluk araya kaynamasın beyler.

görsel