bugün

beşar esad'ın bağımsızlık alanında kazanacağı müsabakadır. çünkü kendisi tayyip gibi amerikanları yalamıyor.
tayyip hizmetkardır. esad kraldır, efendidir.(!)

not: geçen hafta kılıçdaroğlu esad'ı tayyibe benzetince adeta itin kıçına sokulmuş, istifa etmesi istenmişti. böyle politikacı mı olur denmişti. taşşak malzemesi olmuştu.
esad ülkesindeki teröristleri mezara sokar, tayyip'te meclise.
tayyip zulüm yetkisini halkın kendisinden almıştır, diğerine babasından kalmıştır.
esad istenmeyince esed olmuştur. tayyip halen tayyiptir, tiyyip olmamıştır.
birinin bıyığı vardır.
biri adam * diğerininde ne bok olduğu belli değil.
seviştikleri kadınlar.
isimleridir.
biri kimyasal silahla koltuğunu korumaya çalışırken, diğeri kendisine başkaldıran halkına polis eliyle gaz bombası yağdıran 2 diktatör.
tarihdeki tum dikdatorler gibi yikilacaklardir.
görsel

görsel

görsel

görsel
kırk yıllık kani olur mu yani.
beşar esad'ın ''vatana ihanetin nedeni olmaz bedeli olur. türkiye ile aramızdaki fark, onlar teröristleri meclise sokar biz mezara.'' sözü dahi rte'ye fark atmaya yeter. amma ve lakin onlar kanki. kankiler arasında rekabet olmaz.
aralarında pek bi fark yoktur.
biri aşırı islamcılara çelik mermi atmaktadır (bu yüzden çok iyidir)
biride aşırı solculara gaz atmaktadır (bu yüzden kötüdür)
isim vermiyorum önceki yorumlardan bir yazar arkadaş çok güzel izah etmiştir. tayyip erdoğan'ın tek farkı teröristlere biber gazı atmasıdır.
bekaa vadisinde beslediği pkk yı , özal dan korkusuna çıkartmış babanın oğludur.
hiç bir farkları yok bugün tayyip karşıtları bu ülkede ayak kaldırsa bu ülkenin düşeceği durumda belli, gezi olaylarında milyonları evde zor tutuyoruz alenen halkı tehdit eden insan iktidar apra hırsı amerikanın bahçesindeki kulübedeki yeri için herşeyi yapar.
biri halkını öldürüyor diğeri yaşatıyor. biri babadan ogula lider digeri halkin yüzde ellisinin verdiği oy ile lider.
birisi babadan, birisi sandıktan diktatör.
ikiside halkına acı çektirmekten zevk alan zalim hükümdardır.

amk mazot nasıl 4,5 lira olur. bu resmen tarımın bittiği anlamına gelir.
Beşar Esad ülke sevdalısıdır, Recep bey için yorum yapmıyorum.
beşer için savaşıp ölürüm tayyip için yuh.
beşar esad: siz ülkenizde teröristlere nasıl davranıyorsunuz bilmiyorum ama ben böyle davranıyorum.

recep tayyibe meali: al sana bir kaya nerene dayarsan daya.