bugün

Severiz kendilerini küt sac beyaz ten bambaska bir tutku bu tarz bayanlara karsi zaafim var napiim vurmayın.
Güzeldir ama zordu. Yazları asla bronzlaşmaz kızarır, güneş kremi ile kankalık gerektirir. Ama buna rağmen yine leke, çil oluşur. Yüzünüzde minicik bir kızarıklık bile aşırı belli olur. Belki de bu anlattıklarım sadece beyaz ve hassas tenli olanlar içindir.
Güneşe azıcık maruz kalınca kızarmış pilice dönmek.
beyazın tonları vardır ama mesala ruslar daha da beyazdır bu beyazlık ipeksilik ile birleşince aşırı haz veriyor. Ayrıca beyaz saflığında sembolüdür. esmerler kirli gözüküyor O yüzden. sanki yıkanmamış gibiler.
en ufak darbede günlerce iyileşmeyecek morluklara sahip olmaktır.
süt kıvamında olmaktır. kimine göre iyi kimine göre kötü. buğday tenliyim.
ilk kez denize gidince deli gibi yanmak bir hafta deli gibi sızlamak.
Şeffaf olmak daha kötü. Beyaz tenide geçtim seffafim ben:)
kadınlara daha çok yakışır.
görsel
bir faydası yoktur. olmasa da olur.
Güneş lekeleri, çiller,bronzlaşmammak sadece kızarmak, alerjiler, yara izlerinin geçmemesi.
Dovmecilerin en cok sevdigi ten rengidir. Rengini veya golgesini tutturamama gibi bir durum soz konusu degildir. Keza esmer tenlilerde renk ve golge tonu konusunda sikinti olmaktadir.
güzeldir ama yazın çiledir.
herkes bronz olurken biz önce patlıcan gibi morarır sonra ıstakoz gibi kızarırız.
güldüğümüz ve ağladığımız zaman domates gibi kıpkırmızı oluruz.
midemiz bulunmadığında yemyeşil.
kısacası beyaz değil gökkuşağı gibi oluruz.
Eğer xx kromozoma sahip iseniz. Yazın tüm kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılarım. Hatta yetmez ellerimle surerim.
Yüzdeki tüm mal varlık ortada gezersin. Bir çizik, sivilce izi, leke hep belli olur. Birde erkeksen kapatıcı da süremezsin tabii. Öyle balici gibi dolaş dur sonra. Çocukken bir tokatta bir yumrukta hemen kıpkırmızı olursun dayak yedi derler. Sonra mahallede anlat dur, 'ben beyazım ya hani' diye. Ayrıca çocukken harbi zorluğunu çektim ben. Diğer esmer çocuklar devamlı 'aa beyaz tenli hemde sıska. Biz bunu döveriz ' deyip deyip iki kişi üç kişi üzerime gelirdi. Sonra bizde serseri, kavgacı, kötü çocuk olduk tabii.

Ama tabii kadınsan da bul beni yiğidim .
tatilde ilk gun sorun olur ama sonrasinda ortadan kalkar. beyaz tenli olmak -tabiki ölü beyazindan bahsetmiyorum- gercekten guzeldir.
masraflıdır, bi ton güneş koruyucu krem kullanmak zorundadırlar. cilt kanseri olma riskleri, bizim gibi buğday tenlilere göre çok daha yüksektir.
benim 2 günde elde ettiğim bronzluk için on-on beş gün güneş altında, çevirme tavuk misali mal mal yatarlar...

allah başka dert vermesin...
Güneşte biraz fazla kalındığında oluşan yanık şu şekildedir.
görsel
Esmerlerin yanında floresan olmaktır.
Benim tenimdir ama fazla dert etmiyorum çünkü güneşte bronzlaşıyor su toplamıyor şükür. Sadece tıraş olunca yumurta gibi oluyorum herkes bana bakıyor, sırıtıyor.
Şu beyaz teni o kadar övüyorsunuz ki artık esmer tenliler kompleks yapmaya başladı gereksiz şekilde. Benim güzeller güzeli esmer arkadaşım kendini çirkin hissediyor beyaz tenli olmadığı için ve ben sürekli esmer teni övmek zorunda kalıyorum.
ikisi de Allah'ın yarattığı ten rengi. Güzelliği etkilemeyen bir özellik sadece. Yeter artık.
kendime ve bedenime dair sahip olmaktan en mutlu olduğum nadir şeylerden biri. türk olmama rağmen ilk kez görenler kuzeyli turiste benzetiyor.*
Güneşe fazla dayanamayan biri olarak zordur.Lekeler hemen belli olur.Makyaj da sevmediğim için hayalet gibi gezerim.Dört ay önce alnımı yakmıştım Hintlilerin lekesi gibi herkes oraya baktı.Şükür geçti de kurtuldum.
Prensestir, minnoştur, aşkın vücut bulmuş halidir.
güncel Önemli Başlıklar