bugün 606 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun

1. 21 17
    enteresan bir şiir. demin facebook'ta rast geldim;

uzunca zamandır görmeyeli seni
    bir başka kadın, bir hoş olmuşsun
    kollarıma alıp sarmayalı seni
    beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun.

kayserili mükremin yılmaz
  2. 3 3
    şair bu şiirini eski sevgilisi şefika hanım'a ithaf etmiş.şefika hanım ayrılmakta pek haklıymış kanımca.*
  3. 2 0
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/230696/+
  4. 2 2
    bir çeşit olgunlaşma tanımı. bunu da peynir çeşidini belirtme.*
    --spoiler--
    beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun.
    --spoiler--

kötü anlama çekmemek lazım herşeyi. besbelliki şair de olgunlaşmışsın demek istemiş eski sevdiceğine. özlemiş gariban naapsın. *
  5. 1 1
    bir peynir teknolojisi kitabı alıp bilgilenmeni öneririm sana, zira bu dediğin teknolojik olarak mümkün değil.
    bir dost...
    tanım:sana çok pis laflar hazırladım, bak burdan gelişini görebilirsin demeye getiren söylem.
  6. 2 2
    hayatımda gördüğüm en etkili edebi göndermedir.

bana bi titreme geldi necatiğ!
  7. 3 1
    (bkz: köy kaşarıydın rokfor olmuşsun)
  8. 2 2
    yazan amcanın adeta yılların hiciv ustalarına taş çıkarttığı gibi aynı zamanda mükemmel bir aşk şiiridir. biraz isyan, biraz aşk ve öfke şiiri vazgeçilmez kılmıştır.
  9. 1 1
    gazete belli , şiir belli...

kesinlikle söylenecek bir şey yok.
  10. 1 1
    posta gazetesi şairlerinin opus magnumudur.

a-b-a-b uyak düzeniyle yazılmıştır. teşbih sanatının nadide örneklerinden biri kullanılmıştır.