bugün

Spin off dizilerin en iyisi better call saul’dur kanımca. Çok fazla seveni vardır, izlerken zaman nasıl geçiyor anlaşılmaz. Belki bir de joey onun kadar iyi olabilir. Ama spin off’lar asla asıl dizinin önüne geçemez.
Gerçekten başlarken breaking bad'ten güzel olacağını pek düşünmüyordum ama better call saul net daha güzel.

Sanırım eğlenceli kısmı cezbetti beni.
ben de tercihimi bütün imkansızlıklara rağmen kendi imkan ve fırsatlarını yaratan saul goodmandan yana kullanıyorum.
bir dizi karşılaştırması.
siz ciddi misiniz ya? hiç tahmin etmediğim bu görüş birliğine çok sevindim. better call saul ün breaking bad den güzel olamayacağını düşündüğüm için izlememiştim.
Better call saul güzel bir dizi. Lakin çok basit. Belkide güzelliği bu basitlikten kaynaklıdır.
'Oyunculuk performansı olarak Walter white mi saul goodman mı?' Versusuna son noktayı koyan dizi bcs olmuştur.
better call saul.
birinin diğerinin üzerine kesin olarak çıkamayağı versustur. Ancak bence Breaking bad biraz daha önde.

Better call saul, saul goodman karakteriyle birlikte kesinlikle küçük görülmemesi gereken bir dizi. Umarım TR'de de bir gün böyle diziler görürüz.+
Breaking bad'i 2 kez izledim ama tüm çabalara rağmen better call saul'ü hiç izlemedim. 2'sini de izleyenlerin %90'ı better call saul diyor. Bu istatistikle breaking bad'den daha iyi olma ihtimaline karşı izlemekten çekiniyorum. izlemeden söylüyorum bence breaking bad asdasdas.
ikisini de izlemiş biri olarak kesinlikle breaking bad.

Breaking bad herşeyiyle efsane.