bugün 781 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

besikten mezara kadar ilim ogreniniz

 1. 4 3
  hz. muhammed'in söylediği, eğitime önem vermenin gerektiğini anlatan, ilim cinde de olsa gidip alinizla desteklenen hadis.
  #861049
 2. 13 6
  islamı doğmatizmle, gericilikle ve hatta bağnazlıkla itham edenlere verilebilecek en güzel cevaplardan biridir. her daim öğrenmeyi emreder. hiçbir zaman bilime karşı değildir, bilakis yanındadır. asıl sorun islamda değil, islamı yanlış ve eksik yaşayanlardadır. kuralları basit ve anlaşılırdır, onları bulanıklaştıran maalesef insanoğludur.
  #861078
 3. 0 0
  "hiç ölmeyecekmiş gibi çalışın, yarın ölecekmiş gibi ibadet edin" hadisi bu konudaki başka bir örnektir.
  #865825
 4. 1 1
  cahilliğin asla sonuna kadar bertaraf edilemeyeceğini ve nefse ve topluma karşı teyakkuzun kaçınılmaz bir sorumluluk olduğunu hatırlatan kıymetli cümledir.
  #13861899
besikten mezara kadar ilim ogreniniz ile alakalı başlıklar