bugün 1221 başlık

berkin elvan çocuk parkı

1. 20 -4
    kartal'da bulunan park.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/612703/+

"berkin ekmek almaya giderken öldü" yalanı olayı daha acıklı hale getirmek için uydurulmuştu.

çocuğun adına park yapılmış ve çocuk ekmeğin üstünde resmedilmiş.
    (bkz: subliminal mesaj)

olası kemalist cevabı : en azından hırsızlık yapılmamış olm. *
  2. 8 4
    acınası olmuş. zira bir çocuğun ölümünün üzerinden bile bu kadar zaman geçtikten sonra hala ondan nemalanmaya çalışanları görünce insan üzülüyor.
  3. 8 4
    Sömürün 16 kiloluk bedenleri bakalım nereye kadar.
  4. 6 1
    tabelasında berkinin kaşlarıyla dalga geçilen parktır. günahım kadar sevmem o sümsüğü lakin tipiyle dalga geçmek, karga gibi kaşlar çizmek falan yanlış.
  5. 9 -5
    Ak beyinsizlerin zoruna gidendir.
  6. 9 1
    adını molotof parkı olarak değiştirmeleri gereken park.
  7. 5 -1
    Bir chp'li olarak, ve akp'yi sevmeyen birisi olarak şunu söylemek isterim ki, tamamen ölü üzerinden prim yapmaktır. Şunu da söylemek isterim ki, gezi parkı olaylarında ve son olaylarda ölen insanlarımızın hepsi boşuna öldü, acı ama gerçek bir durum. Ayrıca yapılan resimi de kınıyorum, hemen hemen herkesin, nimet olarak kabul ettiği ve yere düştüğü zaman veya yerde bulunduğu zaman 3 kez öpülüp baş koyulan ekmeği ayaklar altına almak yanlıştır. Her ne kadar, resimde olsa.
  8. 3 1
    şu başlık altında ölmüş bir çocuğa edilen lafları gördükçe, şu ülkenin insanlarından, daha doğrusu müslümanlardan tiksindiren parktır. şerefinizi, haysiyetinizi ... sizin hayvan herifler.

not: başlığın sözlük içindeki durumuyla ilgili değil bu tanım. part tanımlanıyor.
  9. 5 -3
    Yorum yapsam mi deger mi bilemedim ...bu ulkede her gun onlarca cocuk oluyor , kimi dogarken, kimi sefaletten , kimi terorden , kimi de talihsiz kazalarda can veriyor...
    Hayir olen olmus tamam, oldurulmesi suctur, suclular cezasini cekmelidir de ...masumiyet susu vererek ideolojilerini ve nefretlerini el altndan sunanlara ne demeli ....
    Neyse..naparsaniz yapin.

Not : goruyorum ki ekmek, nimet ayaklar altinda ..wuhuuuu subliminal mesaja bak , park tabelasi diyor zaten niyet ekmek degil...
  10. 2 0
    Empati yaparsak; "keşke ekmeği kolunun altına çizselerdi." diye hayıflanmaya sebep olacak bir tabelası bulunan park. O değil de; hâlâ kimse açıklamadı, bu çocuk Okmeydanı'nda otururken nasıl Taksim'e ekmek almaya gitti? Ya da anne-babası dışarının karışık olduğunu bilirken neden yolladı bu kadar kolay?
  11. 7 1
    bunu yapan ak partili zannettim. çünkü berkin elvan ekmeği kullanarak kahraman oldu. allah ekmeğin üzerine basanların belasını versin.

aa berkin elvan basmış mı gerçek hayatta? basmamış değil mi? dolayısıyla bu bela onu bu şekilde görmek isteyen zihniyete gidiyor.

sözlükte mal çok olunca her entryni editlemek zorunda kalıyosun.
  12. 2 0
    göt kıllarının ne yüzle girdikleri merak konusu parktır.
berkin elvan çocuk parkı ile alakalı başlıklar