bugün

Genç vine fenomenidir. Gelecek vaat eden fenomendir. Kaliteli vineler çekmetedir.
lol hastası olan,başarılı vinelar çeken vine fenomeni.
ne is yaptigini bilmesek de isimden kaybeden insan evladi.
vineleri gayet başarılıdır. çoğu vine ına gülmüşümdür.
Hic kendime ait vine paylasmamis olduğum için beni takip etmesine şaşırdığım en sempatik vine fenomenidir.
Aşık olduğum her vinenını seksen kere izlediğim fenomendir çok tatlistir kendileri vineları kadar yayınları da ses getirmiştir takipçileri arasında.
Çok güzel vinelar çeken koyu fenerli bi kardeşe sahip arkadaş.
ne kadar piç bir isme sahip olsada güzel vinelar çekiyor.
tatlı bir vine fenomenidir. vine ları güzel oluyor doğrusu , izletiyor kendisini.
idolümdür kendileri efendim. Uzun zamandır ilgiyle takip ederim her yerden. Kendi kendine akımlar çıkarıyor mesela dile dolanan sözcükler falan. Çok severim çok.
vine fenomeni.kardeşinin olduğu videolar çok güldürüyor.anneannesi çok orjinal.çok yakışıklıyım diye bir klibi var.
herkesin saçma saçma takıldığı su günlerde beni güldürebilen fenomen.
Çok yakışıklıyım şarkısını depresif halde bir dinleyin.
Ismini duyduğum an "Yakışıklılar takılırmış çengelde" oluyorum .
Yakışıklı bir arkadaştır. Cengelde takılır.
Kardesine cok cektirmese iyi cocuk aslinda. Bunu da severim orkunu da. (bkz: orkun ışıtmak)
Samimiyetiyle kazanan doğal,komik youtuberımız. Anneanneye saygılaar.
allah affetsin bazen çok yakışıklıyım şarkısını gizli gizli dinleyip eşlik ediyorum.

Kardeşi bi oyunda baya yüklü miktarda para kaybetmiş. Bacak kadar bişey. Neyse bu olayın üstüne kardeşine işkence videosu çekmişti. Ona da güldüm ahahahah.
Sevdigim youtuber. Adam kasıntı değil oldugu gibi. Sırf bu yüzden izlenir.
Amandayla video cekmis komik olmus baya guldum. Ayrica sevgilisiyle cok tatlilar. Berkcani yazin goruyodum bi kac kere denk geldik alacatida mekanda, belliydi bu cocugun buralara gelecegi. Komik biri.
izledim sırf ne diyor bunlar diye 25 saniye dayanabildim.
kendisini ayrı, şahide ablamızı ayrı sevdiren popüler kültüre meze olmayan çok samimi ve güldüren youtuber, viner(varmı böyle bişey?)
vine döneminde iyiydi ama şimdi bu veletler yüzünden yutuba giremiyorum olm bok gibi baba paranız var gezin tozun video çekmeyin zaten almancı gibi giyiniyorlar aahahaha.
Hani hiç bir şeye ihtiyacımız kalmadı en son derdimiz youtuber, vine vs yayıncısı çoğaltıyoruz pof pofluyoruz.Dersenki bana sen naptın?Hiiç.
Pek Sevdiğim bir yutubır değil, zaten o kesimi de çok takip etmem ama sevgilisini aşırı beğeniyorum ciddi anlamda çok güzel bir kadın.
türkiyeden takip ettiğim nadir insanlardan, çok iyi gerçekten yapmacık değil tersine orijinal.