bugün

twitter'da açılması gereken hashtag. ayrıca cimer'e de bununla ilgili topluca bir yazı yazılmalı. halk bu ekonomiyi ve berat albayrak'ı istemiyor. adam gibi bir profosör falan getirsinler ekonomiyi iyi okuyan ve bir çözüm bulabilecek...
Kur benim için hiç önemli değil, hiç oraya bakmıyorum. diye bir açıklama yapmış beyefendi. kur onun için önemli değil tabi, milyonları sağ cebinden sol cebine koyan biz değiliz.
asla!

damat paşasız osmanlı olur mu?

dur hele, daha sırada düyun u umumiye var... hoş, zaten elde avuçta ne varsa peşkeş çektiler, kısmen tamam o iş...
üç vakte kadar gerçekleşmesi gereken beklenti.

not: bana kalsa görevden de alınmasın... istifa da etmesin...
niye mi???
söylememmmmmm...
hatta akp gn. başkanı olsun... o kadar yani...
kabinenin en parlak bakanını hedef alan kampanya.
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
(bkz: yedirmeyiz)
Sonunda gerçekleşmiştir. Sayemde kurtulduk hadi eyvallah.
Yalandır amk. Hiç bir şey güzel gitmezken, iyi haber almak imkansız.
Zirveye çıktıktan sonra yapılacak tek şey vardır: inmek... Zamanı uzasa bile kaçınılmaz olan budur. Tadını kaçırmadan dönmeyi bilen ve yahut orada geçici olduğunu unutmayanlar efsaneleşir. Neşet Ertaş, Zeki Müren... gibi nirvanalar dahi mütevazi olmasalardı sıradan olurlar, verimli dönemleri geçtiğinde iyi hatırlanmaz, öldüklerinde izleri silinir giderdi. Gerçi Ajdar da hep hatırlanacak. Ve tabi bir de Damat... Kalbimize, kulaklarımıza kazındı: Çikita muz, çokomel... ikisinin de aynı harfle başlaması tesadüf mü? Bence değil. Siz hâlâ bu soluduğunuzun hava olduğunu mu sanıyorsunuz?