bugün

(bkz: 24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı)
(bkz: 0 0 a nasıl koyduk diyen cimbomlu)
(bkz: beraberliğe şükreden çok sevinen gs liler)
(bkz: 1 puan alınca feneri yendiğini sanan galatasaraylı)
(bkz: ha sktir diyorum ha sktir)
(bkz: ezikliğin böylesi)

"ulan yuh be. bi de koskoca galatasaray olduğunuzu söylersiniz. demek yenseniz fenerbahçe'yi gözünüzde küme düşürecektiniz" şeklinde düşüncelere kapılıp, söylenmeme neden olan taraftar topluluğudur. ben ne fenerbahçeliyim ne de galatasaraylı. ben trabzonsporluyum ve konuya objektifim doğal olarak.* *

yahu biz 13 senedir kadıköy'de kazanamıyoruz ve birkaç tane beraberliğimiz var* biri çıksın söylesin böyle ezik görmüşler mi bizi? ki biz trabzonspor'uz. üstüne basa basa söylüyorum galatasaray'dan küçüğüz*. neden? fenerbahçe-trabzonspor kardeşliği mi var ortada? hayır tabiki. yönetim olarak aralar iyi olabilir, dışarıdan böyle bir hayali dostluk yeğleniyormuş gibi de gözükebilir ama sonuçta ülke sınırları içerisinde rakibiz birbirimize. yani;

(bkz: mesele yenilmek değil yeğen mesele ezilmemek)
(bkz: hayatta bazı şeyler yeğen)
şampiyon olduk diye sahaya inen ve 2 dakika sonra şok içinde kalan taraftarı düşününce gayette normal olan durum.
aynı ligde bulunduğun bir takım karşısında aldığın beraberliğe seviniyorsan şampiyonluğu ağzına almayacaksın. biber sürerler valla o ağıza.
2-2 falandır.
bugün gassaraylıların yaptığı durumdur.

''ne 0-0 mı bu bir ilk ağabey şükrü saraçoğlu'nda,sabri koş caddelerine gidiyoruz sende üçlük çektiriyorsun.'' dedikleri,bizlerin de züğürt tesellisi dediğimiz durumdur.
kimse bahane bulmasın ezilmişliğin göstergesidir.
şampiyon olduğumuzu sanıp sahada timsah yürüyüşü yaptıktan sonra şampiyon olmadığımızı anladığımızda stadımızı yakmaktan iyidir.
görsel
timsah yuruyusu yapan eziklerdir, hala tunelde kalan fenerbahceliler varmis. biri haber versin, kadikoydeki seri de gitti elden, ciksinlar, yeter
Beşiktaş taraftarıdır. Evet.