bugün

amacı ne bilinmeyen kızdır.
Siktirsin gitsin.net.
30 yıllık evli çiftler gibi mi ? Yapma ayten...
er kişinin , dişi kişinin seks dedikten sonrasını duyma olasılığı zayıf olduğu için sonucun seks ile sonuçlanma olasılığı yüksektir.
kaçma kız gel buraya.
o kadar keyifli birşeydir ki kelimelerle anlatmak zordur. doya doya sohbet etmek, beraber gülmek, eğer mümkünse yıldızları seyretmek bir harikadır. kadın ve erkeğin bir arada bulunma sebebinin sadece çiftleşmek olmadığını idrak etmenin dışında böyle bir etkileşim direkt olarak ruhunuza dokunur. çoğu zaman gerçek aşk böyle zamanlarda başlar.
Aslında sex vardır fakat ben bir gece öyle Hatunla sabaha kadar beraber yattım eğlenceli oluyor muhabbet ederek sadece sarılarak yatmak göz Göze bakmak karanlıkta fln deneyin.
eğer uzun süreli düşünülen bir ilişkideki ilk gece ise gayet normal olandır. herkes için en iyisidir.
Istedigim kizdir. Her kizla samimi olduktan sonra seks yapmak siradan gelmiyor mu artik size de? Hic bisey yapmayalim ulan yatsin omuzuma, yatsin, gogusume yaslansin misil misil uyuyalim camdan disariyi izlerken.
+öbüşmek de yok arif.
-o yok bu yok ne var yarram!
Yorum yapacaktim da kaliteyi yukseltmek istemedim. Evet.
Kendisini saf güzellikle kutsanmış zanneden kızdır.

hadi pastel renk saçların olsa, bol beyaz kazağın, bembeyaz bir tenin ve şeker bir yüzün olsa neyse. Böyleyse yanında kıvrınılır uyunur. Ama yok. geliyo yüzünde sivilceler savaşıyor, kıllı kıllı bedeniyle "aşqım yataq ama şaapmayaq" diyor. E bununla sevişilmez de zaten.
Gavurun 'cuddling' dedigi olay. Birkaç gavur kızla yaşamışlığım var bu deneyimi. Oldukca keyiflidir ve bir o kadar da yaygındır. Ulkemdeki hemcinslerimin aynen ön sevişme nedir bilmemesi gibi bu tarz romantik eylemlerden de birşey anlamaması doğaldır.
seks belirsizlik içerdiği için rasyonel bir beklenti olmayıp , olasıdır. bu bakımdan seks var ya da yok yargısı yanlıştır.
biz erkeklerin aklı fikri seks zaten. neden açıklama yapıyorsun ki güzel kızım. bizde biliriz romantik romantik bakışmaları, sarılmaları, saçlarınla oynamayı, seni uyurken seyretmeyi. seks neymiş? olmasa da olur. tabi yersen.
saksocu kızdır. sakso çekilir sekse gerek kalmaz.
(bkz: ay ben gülerim)
Beyni iki bacak arasında çalışan seks makinası erkeklerin tercih etmeyeceği ince ruhlu kızdır.
ileri versiyonu için
+aşkım sevişiriz ama sadece üstüm çıplak
-soyun yavrum.
(bkz: seks yok meks yok ne var lan it)
biraz sonra başına geleceklerden habersiz olan kızdır.
çaya şeker at ama şeker tadı gelmesin demekle aynıdır o yatağa girene kadar herşey kabul edilir yatağa girdikten sonra herşey kabul ettirilir.
hayatta her yaptığı yapmacık olan kızdır.
Gecenin sonunda sex olmasi %99.9 dur.

Ates ile barut bir arada cok kalmaz patlar enin de sonun da...
bedavadan vermicem ikna et al diyen kızdır.