bugün

nihat genç'in ekşi sözlük yazarlarına ithafen, kendisi hakkındaki yazdıkları olumsuz yazılardan dolayı sarf ettiği cümle. hayret, ekşi sözlük'te başlığı henüz açılmamış bu cümlenin.
nihat genç in "dobra olun karşıma gelin" anlamındaki söz öbeği.
delikanlılık klavye işi değildir demek istemiştir. tabii ki anlayana...
orkid, kadınların menstruasyon döneminde kullandığı bir hede ise ve kadınların zeka seviyelerinde bir gerilik yapmıyorsa, üstelik erkeklerin kullanmaya ihtiyacı da yoksa. orkid kullanan erkek demekle bu adam "namert" demeye çalışıp sadece saçmalamakla kalmıştır.

(bkz: sizi gidi orkid kullanan zavallı beyinsizler)
- benim orkid kullanan erkeklerle isim olmaz.
- sen ne kullaniyorsun?
- ultra prima.
- git kumda oyna cöp batmasin.
"benim de abd'nin sistemine, ürettiklerine canlı yayınlarda küfür edip sonra da kahvede malbora cigarası yakan adamlarla işim olmaz" diye karşılık verilesi saçmalıktır. ayrıca ahlak, namus, görgü kültüründen bahsedip de konur sokağa çöreklenip gelen geçen kızların çatallarına bakıp bakıp yaptığı sapık felsefelere malzeme çıkaran molped'li 31'cilerle (anladın sen onu) hele hiç işimiz olmaz.
bir nihat genç sözü.

https://twitter.com/tamba.../1335256114724802560?s=20
askerde kullananları görünce tekrar üzerine düşüneceğiniz durum.

tabi orkid'i alıp donlarına takmıyorlar. bazen askere yeni gelenlerin postalları ayaklarının topuk kısmını vurabiliyor. bunu azaltmak için bir orkid pedini ortadan kesip, postallarının topuk kısmına yerleştiriyorlar ve oldukça da işe yarıyor. bedelli yapmazsanız yaşayarak göreceksiniz zaten.
12 ay kullanmış biri olarak söylüyorum; nihat genç kim aq.
Puhahah. Efsane nihat genç cümlesidir. Bir efsaneye göre ekşi sözlük yazarlarına söylemiş.

https://youtu.be/yGCoJxvzr4Q
Kullanmayanlarla ne tür bir işi oluyormuş dedirten bir garip söylem.
Askerdeyiz acemi birlik her şey çok zor...

Herkes işin kolayı peşinde... Çünkü konfor alanı ter edilmiş ve askere gelinmiş.

Sürekli saçma sapan emirler...

Bir de tabiii üstüne verilen kamuflajın bedeni uymuyor botları numarası uymuyor.

Türlü türlü dertler....

Botları dar olan ve gün boyu botla kalmak zorunda olanların ayaklar şişiyor.

Herneyse bir baktım...

3 - 4 kişi gizli gizli fısır fısır konuşuyor.
Dikkat kelilip dinledim...
Biri diğerlerine ya siz de orkid var mı diye soruyor.....

Oha dedim ne oluyor be.....
Ne biçim askerlik bu...
Benim orkid kullananan erkeklerle işim olmaz...

Sonradan öğrendim ki orkid i botun içine yerleştiriyorlarmış.