bugün

Çünkü sen de benim gibisin biraderim.
Bizler bu sözlüğün afilli yalnızlarıyız.
Bende o gruba dahilim.
iç gıcıklayıcı, ömür törpüleyici, ateş düşürücü bir soru.
çünkü senin ve benim

Labium majör yada
overlerimiz ve yaaa
Fallop Tüpleri veyaa
Uterus ve ya
Labium minör
olmadğı içindir.

bu kadar bilgi yeter..
olm hem kız değilsin hem kız tribi atmışsın nerde senin memen falan da yoktur şimdi.
Benimde yazmıyor aq çocuğun biri geçen yazmışta bi entry girildi devamı gelmedi. Hayat hain ne yapalım.
Benimkine de yazın lan.
Allah ını seven yazsın lan.
arkadaşlar nickim geçmiş. telif hakkı iddia etmeye geldim. ettim gidiyorum şimdi bye.
Yazmasınlar daha iyi. Ne kadar kaliteli insan tanıdıysam hemen hemen hepsinin de popüleriteye karşı bağışıklığı var.
la ne kadın geçiyor bende.
ne sultan , ne ana , ne bacı, ne acı.
bana niye bu kadar nick altı geliyor la benim suçum Günahım ne ? *

valla en güzeli gelmemesi zaten kafan kulağın rahat olur.
gelmeyen arkadaşlar kendilerini şanslı saysınlar bence.
çekilir dert değil.
daha çok kendi halinde takılanlara yazılmaz..
dikkat çekmeye çalışanlara
elinin bacağının fotoğrafını atanlara
cinsel yazılar yazanlara yazılır..
şöyle bir bakıyorum da çokta şeyimdeydi yazılsa ne olur yazılmasa ne olur böyle daha iyi.
sözlük ahalisine bir yakarıştır.

benim nick altıma arada bir yazıyorlar ama hep aynı şeyleri yazıyorlar. keşke birileri düzgünce bir şeyler yazsa.
Benimkine yazdılar birader kafam rahat bakın işinize.
Kadın olmadığı için nick altına yazmadıklarını düşunen yazarın soru formundaki beyanı. Alakası yok. Sanmayın ki her bayanın nick altı dolu.
çocukların ellerinde haseki hera sultanlaaar, ac dc dinleyen kızlaaar. benimde bir sultanım olsa, benimde bir minyonhatunum olsa diyor, anne bana neden almıyorsun diyor!
siklenmeyen bir yazarsın da ondan sayın yazar. pasif olmaz, biraz dökül, saçıl ne bileyim transparan giyin sözlüğe gelirken, kırmızı topuklularını kırmızı rujunla kombine yap. diger yazarları gördüğünde dilini dudagına sür. ağlama amk. yap birşeyler işte.
(bkz: Senin nick altın bir melekti yavrum)
boşver yazmasınlar. bana yazan 3 kişi var, birisi iyi niyetli bir yazar arkadaşımız, diğer ikisi benden rahatsız olup, bana saldıran troller.
ne yapalım bizimki de böyle.
göt baş açıldığında ve abazanlar gelmeye başladığında bir ışık göreceksin.

işte aradığın şey odur.
Nick altı isteyen yazar sitemi. Benimkine de çok yazmıyorlar. Yazınca da kötü yazıyorlar. O nedenle pek sallamaması gerekir.
Aslında nicke tıklayınca direk nick altı çıksa bir çok kişiye yazabilirdim. Ama diğer türlü başlığa yazmak zor geliyo şahsen
Ben de istiyom.
(bkz: aldırma gönül aldırma)