bugün

15-16 yaslarındaki gereksiz sekilde fazla konusan kızların bir sure sonra ortamın icine edip dinlenmemesi sonucunda kullandıgı tehditvari soz obegi.
(bkz: hakkını helal etmeyen anne tiplemesi)
heyecanla girilen bir entry'nin, diğer yazarlar tarafından oylanmaması sonucu söylenebilecek isyan dolu söz öbeğidir. entry'i giren yazar, en azından onun entry'sinden sonra da entry girilmesini ister. bu şekilde mutlu olur. ama hem oy veren hem de entry giren olmazsa yazar, yazar olma isteğini kaybeder. yazarın kimse tarafından takılmama sebebi, entry'i yanlış zamanda girmiş olması olabilir. gecenin bir saatinde girilen entry'ler, çok fazla yazar tarafından okunmadığı için hakettiği değeri göremez zaman zaman.
223 kişi online.bir allahın kulu takmıyor ya beni.hakaret falan edin razıyım.bu ne yaa.mesaj kutum hep boş.takipçilerim bırakmış beni.illa cicişlik mi yapayım,bu mudur.okullar açıldı giremedim uzun süredir.vizeler giriyor işte bana.neysee beni neden kimse iplemiyor!!!
bayağı olmak rağbet görür. kitleye oynayan yalnız değildir ama birey de değildir sadece devasa et yığının ufak bir parçasıdır.

eğer gerçekten tutarlı bir düşünce sistemin varsa zaten kimsenin umurunda olmak istemezsin.
Ara ara kendime söylediğim cümle.
Zaten kalabalık olmayan sözlükde kimsenin denk gelmemesi de olabilir. Veya vasat Bi yazarsın dostum.

ha bu arada benide daha kimse iplemedi şimdiye kadar hadi bakalım neler olacak Uludağ sözlük hayatımda.
Kendime sürekli sorduğum soru bu ne biçim sözlük. Eskiden kötü bir şey yazınca eksi oy gelirdi şimdi onu verecek kadar bile takılmıyoruz. Çok kötüyüm sözlük.
korkma sana da... ay pardon seni de birgün takarlar diyerek telkini hakeden isyan cümlesi.
Sırf bu sebeple uyumaya karar verdiğimdir.
dert edilmemesi gereken sorunsaldır. kimsenin takması veya takmaması önemli değildir. ilgi ihtiyacının yol açtığı ego tatminine kapılınmamalıdır. tabi bu oldukça zor bir eylem olsa da kişinin iç özgürlüğünü kazanmasıyla alakalı farkındalık gerektiren bir iç gözlem gerektirir.
kendi kendime sorduğum sorulardan sadece bir tanesi.
Az konuş öz konuş fazlaca dinle.insanlar boş konuşan insanları siklemez.