bugün

Muhtemelen eski sevgilidir. Kızlar da erkeklerde kısıtlamayı kısıtlanmayı sever. Ex aşkım bana neler ettin...
Demesine gerek olmayan sevgilidir. insanlar birbirlerine duydukları sevgiye dayanarak bir şeyleri yaparlar ya da yapmazlar. Sana uyarsa o kişi ile yaşamaya devam edersin, uymazsa devam etmezsin. Bu, bu kadar basit bir mevzudur.

herkes bir insan ve dünyaya bir defa geliyor. kimse bir diğer insan üzerinde hükümranlık kuramaz...
aynı zamanda internetinin adil kullanım kotasınada karşı olan sevgilidir.
Bütün ilişkiler kısıtlar.
kısıtlanmaktan hoşlanan kişidir, kıskanmaz da bu arkadaşımız, sonrasında elinden uçup gidince "orada başka birine dokunduğunu düşünmek beni çok üzüyor" diye ağlar, zırlar.
Zaten kısıtladığın an kaçar. Ki sevgili ya o kim. imza atılan bir şey mi var. Anası babası izin veriyor, kendisi karışıyor. Hangi devirdeyiz ya!! Güzelce ben bunları istemiyorum sevgilim diyip beni rahatsız ediyor desen ölür müsün? Bu yasaktır bitti ne demek!! Kısıtlarsan kısıtlamayana gider. En güzeli güzel dille yaklaş. Güzel söz yılanı deliğinden çıkarır.
Hakli olan sevgilidir.köle mi var karsinizda itoğlu itler.
salıvermek gereken sevgilidir.

görsel

tabi ki kısıtlayamaz kimse kimseyi ama bir avuç boyunda şort, etek veya derin göğüs dekoltesi giymeyiversin ve "burcular"a yatıya gidecem diye tutturmasın bir zahmet..
boynuzluyordur.