bugün

italyan giyim markasidir. united colors of benetton sloganiyla pazarda iyi bir konumdadir. alternatif urunleri arasinda united colors of bentton condoms da yer almaktadir.
abartılı fiyatları ile orta ve orta altı tabakaya hitap etmeyen, her mevsim rengarenk ürünler piyasaya süren giyim markası.
eskiden gençlerin koyu renkler giymesi üzerine ticari zekalı birinin kurduğu renkli kıyafetler üreten tekstil fabrikasıdır.
kazak ve hırkaları çabuk tüylenen marka.
son derece kaliteli ürünleri olan, genelde tercihimi kazaklarından ve ka$kollarından yana kullandığım marka. bi' de prezervatifleri var ki hiç sormayın, meyveli falan. muzlu, çilekli, vs.. öyle bi' rayiha ki insanın sikilesi geliyor. ambalajından itibaren burnun kılcallarına nüfuz etmekte..
(bkz: kokusunda davet var) *
bana 13.12.2008 akşam saat 19:00 suları itibariyle büyük dumur uğratmış firmadır. sözüm ona dünya markasıdır. olan mı;

yer: benetton istiklal şubesi.(beyoğlu)

cemilflower: ne kadar?
kasiyer: xxx..
cemilflower: karttan çeker misiniz lütfen.
kasiyer: tamam..
cemilflower: hediye paketi yapar mısınız bunları..

- biraz düşünen kasiyer, yanında ona yardım eden güvenlik görevlisi, birbirleri ile fısıldaşmalar ve sonunda poşetin içine konulan hediye paketleri...

kasiyer: indirim zamanı hediye paketi yapmıyoruz. poşetin içine paketleri koydum siz paketlersiniz.

şaka değil gerçek. çok sık alışveriş yapan biri olmadığımdan ve istanbul dışında yaşadığımdan belki doğrudur diye düşündüm ama olayı anlattığım bütün arkadaşlarım ''olur mu lan öyle, ne alakası var'' diye beni destekleyince doğal olarak benetton gözümden fena halde düştü.

ps: alt kattan yukarıya kasiyerin yanına gelip elindeki tişörtü kasiyerin önüne atıp ''bi daha işime karışma'' diyerek uzaklaşan görevli çocuk da gecenin bir rengiydi.
sporun klasikleşmiş bir markasıdır tahminimce ama çok kalitesiz nedense malları.*
kendi yününü kendi yapmak için istanbulun 170 katı kadar büyük bir çiftlik almıştır. çiftlikte yaklaşık 280 bin koyun vardır.
asıl logosu sarı, kırmızı ve yeşil renklerinden oluşan italyan giyim markası. ülkemizde bu logosunun tercih edilmemesinin muhtelif nedenleri vardır.

--spoiler--

trafik ışıklarını memati

--spoiler--
reklam anlayisi ust duzeydedir. buyuler herkesi.
reklam kataloglarında çekik gözlü asyalı hatun, sarışın çocuk, kızıl saçlı çilli kız ve zenci adam gibi farklı uyruklardan modeller kullanmakta ısrar eden dünyaca ünlü giyim markası...

altı üstü eşofman satıyosunuz olm ! bu birleşmiş milletler havalarınız kime yani ?
nefretsiz başlığı altında sunulan photospoh'lu resimler. allah'ım aklılara zarar hemde, filistin ve israil devlet başkanlarını öpüştürmüşler, papa ile müslüman din adamını öpüştürdükleri ve obama ile çin devlet başkanını öpüştürdükleri gibi. bu kadar ileri gitmelerinin nedeni ise sansasyon yaparak dikkat çekmek istedik olarak açıklamışlar. bu nasıl bir savaşma aşk yap temennisidir. umarım tutar bu projeçünkü yaşlı başlı adamların nobrain dedelere dönmesinden korkmaktayım.
grup vitamini hatırlattı. (bkz: benetton sen etme)
Bisiklet yaka bi kazagini aldim soyle diyim ben hayatimda bu kadar rahat ve sik bi kazak giymedim. Nasi sik? Bildigin simsiyah ama kumasi o kadar hos ki insan icinde nasi rahat anlatamam. Gomlekleri diger markalar gibi plastik gibi durmuyor kumaslari cok guzel. Ben oneririm on numara urunler satiyorlarmis bugune kadar diger markalara kaptirdigim paralara yandim yani sunlari iki uc kere giyince.
Piyasada etkinliğini büyük ölçüde yitirmiş, yerine bir sürü alternatif bulunabilen marka. O fiyatlarla ürün alınacaksa tercih sıralamasında sonlarda yer alması gereken marka.
şu an baya indirimde olan marka. arada bir güzel tişörtlerine denk gelirsem alıyorum.
ahlaksız firma. numaramı nerden bulmuş bilmiyorum ama utanmadan benetton hayır yazıp 3867'ye mesaj gönderin diyor. mesaj gönderdim tam 25 tl hesabımdan ücret kesilmiş. bunun bedelini ağır ödeyeceksiniz.

tüketicinin izni alınmaksızın gönderilen sms'ler için mesajı gönderen ticari işletmelere 1000-50000 tl arası ceza uygulanacak. ilk kurbanım siz olacaksınız.

https://eksisozluk.com/sp...ira-ceza-gelmesi--4764998

edit: üstelik ücretsiz diyor!
Eski bir Formula 1 takımı.