bugün

(#7091712) nolu entrysi ile bizi bizden almış yedinci nesil yazardır. *
(bkz: #8417686) dikkat çekmek isteyen troll. nick altı yok ya , doldurmak istiyor.

(bkz: ezik)
(bkz: şuna biraz sövünde rahatlasın)
canım benim yaa. valla can can.
kapalı kadınlarımıza yönelttiği "bu kadar basit ama bezden ötürü sirayet etmiyor galiba" cümlesiyle gözlerimi yaşartmış yazarcık. cık daha o ayrı.

a benim, her olayı götüyle düşünen zihniyetim.

şimdi o kadınlardan biri de sana çıkıp " anlatılanı idrak edememenizin sebebi, beyin olarak kullandığınız götünüzdeki don dediğiniz bez mi?" dese?

yeminle biri benim kişisel tercihime bu denli laf etse ben derim! hatta, nedense bizim ülkemizde utanılacak bi şey olarak görülen başörtüsü kullanan kadınlarımızın yerine şimdi onlar sana laf anlatamayacağı için ben diyim!
(bkz: #9561506) nolu entry si ile ne kadar sığ düşüncelere sahip oldugu anlaşılan yazar. boyle kamyoncu yorumları ile olmaz bu işler. allah pipi verdi ama zinayıda yasakladı. yazarın baktığı açıdan bakılırsa sadece islam ya da diğer dinler değil hayat anlamsız olur.
allah kullarına koyduğu yasaklara uyup uymamalarına göre ödüllendirir ya da cezalandırır. saçı yaratmasaydı bu yasak olmazdı.

(bkz: bir ergenin düşünceleri)
bir kaç entryisini okudum ve şu karara vardım. troll değil, sadece düşünebildiğini sanan birisi. kendisine bir kaç kişi destek verince önemli sayıyor galiba kendini. kelebeğe alevi nickiyle girip buraya yazdıklarını orada tekrarladığını düşünüyorum.

(bkz: yazık)
yorumlarını beğendiğim yazardır.
(#12015888) senin zihniyetin yıllarca bu halkı geri bıraktı şimdi akp ileri götürünce mi suçlu oldu.

ben hayatta bunlar kadar yüzsüz insanlar görmedim. icraat yapan insanları böyle kötülerler böyle çamur atarlar.

bu zamana kadar senin zihniyetin neden ülkeyi refaha kavuşturmadı.
türkiyede sadece aptalların mutlu olabilecegini iddia eden yazardır kendisi.
(bkz: #12914944)

siyasetten anlamayan yazar.
küçükken topu bi akp'linin inşaatına kaçmış yazar. adam ne yaptıysa artık. 10 entrysinden 9'unda akp var.
(bkz: #13261229)daha kısa daha öz nasıl anlatılır ki?
siyaset konusunda karacahil bir yazar. hükümetin vizeleri kaldırmadaki amacının arap ülkelerinde isyan çıkartmak olduğunu söyleyerek troll'lüğün nirvanasına ulaşmıştır.
http://www.uludagsozluk.com/e/13279511/

edit: link
bildiğin tek tip cehapeli yazar.

(bkz: cahil bile olamayan yazar)

edit: taptığı parti başa geldiğinde hiç zam olmayacak gibi entry giren yazarlardan sadece biri.
Yazarın hasıdır. Seviyoruz kendisini.. Ne yazık ki ben ve diğerleri gibi sözlükteki Atatürk düşmanlığına ve bu duruma ses çıkarmayan sözlük yönetimine herkez gibi zamanla alışacak olan henüz bozulmamış bir zihindir.
güzel başlıklar açıyor, güzel entryler giriyor, ayakta alkışlıyoruz efenim.
edit: (#15641867)
başarılı bulduğum ve görüşlerine katıldığım yazardır.
sağlam maaş alan bir emekçi. 10.000 tl civarında maaş alıyor. o bir süperman. o olmazsa memleket batar. yazılarından anladığımız bu.
(#15652890) oy oy oy kanırtmış kanırtmış, klavyesine sağlık. (bkz: k o y d u m u)
Türk adalet sistemi ile ilgili yerinde tespitleri olan yazar.Diğer entrylerini okuyunca sağlam muhalif ruhlu olduğunu düşündüğüm kafası çalışan nadir yazarlardan.Sürekli saydırsın tadında sövsün biz de okuyalım budur diyelim daha nolsun.
adam gibi adam.
ileri derece akp düşmanı yazardır. başını derde sokabilir. uyarayım dedim.*
(#16512669) kendisini tebrik ediyorum. kılıçtaroğlu'nun yerine chp'nin başına geçmesini öneriyorum.
okunası yazar.
kankam olur, ilişmeyin.
güncel Önemli Başlıklar