bugün

yazmama kararı alanları sattıktan sonra çeşitli sözlüklere savaş açıp, oraya gidenlere soverek, ulu fedailigi yapmanın yetkililik kapısını açtığını gören kamikaze pilotu söylemi.

bence de çok mal bi yer ora. gittiğim gün sildiler. oranın patronu darviş tam bir mal, tipsizin teki zall daha yakışıklı. sözlük it kopuk dolu. satanist barınağı gibi, sürekli kedi kesmsli vidyolar var.

oraya gidenler de güzeller güzeli Uludağ sözlüğü protesto eden anarşikler de katiksiz haindir. hepsinin Uludağ ile ilgili yazdıklarının ekran görüntüsünü aldım, bdv'ye ilettim. hep çaylak oldular. gerekirse başka ss'leri de paylaşırım. mesajları elimde. siz bittiniz olm, bu sözlük sahipsiz değil. döverim hepinizi.

Uludağ'a girince telefonumun ekranını yalıyorum, tadı çok güzel. mor şeker gibi.

off çok yaladım, biraz alkol alıyım.
yönetimden bişiler kapmak icin sözlüğün savunuculuğunu yapan memati şahsımın tezi.

siz kimsiniz de Uludağ'ı bırakıp anarşik anarşik oyunlara girersiniz o yobaz sözlükte. ama hepinizi bulup ispiyonlamazsam bana da yıkamacı yalamacı demesinler. bittiniz olm siz.

off dilim damağım kurudu yalamaktan, alkol yok mu.
Yalayarak, fedailik yaparak yetkili olunduğunu öğrenince; aaaa bunu ben de yapmalıyım, diyen yazar söylemi.

işe yarar mı uzmanına sormak lazım.