bugün

kadınlar der de erkekler demez mi dedirttiren. hoca yapıştırmış tabi cevabı.
Pek bulunmayan erkek türü. Eril cins talepkar tarafdir cogu zaman tipine ve aklina bakmaksizi .
birlikte olduğu kişiye gerçekten bağlı olan, onu önemseyen erkektir. ama benim gözümde gram saygısı yoktur.
"Evet ama ben daha git demedim." şeklinde cevap verilebilir.

Edit: now you can leave. Meali: çekilebilirsin.
Paketi açılmış örselenmiş artık bakir değildir.
Kesinlikle kızdan kurtulmaya çalışıyordur.
işi boyunu aşmış, hayatında sıkıntıları olan erkeğin beyanıdır. kafası o kadar meşguldür ki, sevgilisine tekmeyi koyarken yaratıcı bir yalan söylemeye bile tenezzül etmemiştir. çünkü düşünecek hali yoktur.
Kendi ezikliğini tüm benliğiyle kabul edip, kiza verdigi deger bakımından onun dengi olamayacağını düşünür. Bu tür insanlar genellikle sakar ve Utangactir. Kızı bır kız olarak değil aslında bır kuş olarak görür, herseyi öyle görür. Kimseyi kısıtlamak istemez, eğer seviyorsa sevsindir ama o, birgün, kızın gercekten istediği gibi birini bulabileceğine inanır. Kendisi aşağılık kompleksi nı reddederek, gerçekliği tamamen kabul etmiştir. Bır hiç tir. Yapılacak bır şey yoktur en iyisi gitmektir. Gariptir aslında, biraz sapsaldir ama o filmde de gördüğü repliğe saygı duyarak kızda sezdiği enginlige hayran kalmış ve hormet ediyordur.
"çünkü hakettiğimizi sandığımız kadar sevilmeye razı oluruz" kısaca budur sayın yazarlar.

(bkz: açılın o benim)
güncel Önemli Başlıklar