bugün

bir erdal demirkıran kitabı, aragazı, derki zeki büyüğümüz (!) tanıtımında:

..tüm insanlık alemine ithafımdır
"Ben Dünyanın En Akıllı insanıyım" dediğimde dostlarım bana: "Maden bu kadar akıllısın neden sen de Edison gibi, Einstein gibi, Newton gibi... Bir şeyler icat etmiyorsun?" dediler. Ben de onları haklı buldum... Ama galiba biraz yanlış anlamış olacağım ki, ben ampul icat etmek yerine Edison icat etmeye karar verdim.

Bugünlerde "Kashna" adını verdiğim kendi öğretimle dahi yetiştiriyorum. Edison yetiştiriyorum. Einsetin yetiştiriyorum, Newton yetiştiriyorm.. Bu kitabımda "Kashna Öğretileri"nin hiç olmazsa bir kısmını seninle de paylaşmak isterdim.

"Çözebilmem Umuduyla"...
Erdal Demirkıran
"tabi kardesim tabi..sen hele giy su gömleği" seklinde karsılık verilecek cümledir.

ne hazindir ki giydirdiğiniz gömleğin icindekinin en akıllı olma ihtimali de vardır.
bu cümleyi kuran kişiye he he ölesin deyip geçmek en doğrusudur.
banu alkanın kurabileceği cümlelerden bi tanesidir.
bi de 90-60-90 dır kendisi..
bir de peygamber oldugunu söylemeyi unutmus insandır.
Akıl akıldan üstündür diyen atalarından da akıllı olduğunu sanan hayatın getirdiği tecrübeleri ile en akıllının kendisi olmadığını anlayacak hatta diğer akıllılara şapka çıkaracak hale gelecek insandır.
bütün psikoloji uzmanlarının bu lafi söyleyen yada kendini bu sekilde görenlerin kullanılmaya cok ve acık ve bir o kadarda salak tipler oldugunu söylemektedir.
Kendine güvenen insanın söyleyeceği cümledir.Yakışır öyle bir iddiam olmadı kesin bndn de akıllıları vardır.
(bkz: mustafa topaloglu)
(bkz: megolaman)
adamın aslında dünyanın en salak adamı olduğu gösteren cümledir
(bkz: ben dönyanın en gözel garısıyam) vardı bir de.. hey gidi perihan savaş heyy
"adam dediğin benim gibi olur" yazarın ikinci kitabıdır.
yazar biraz megalomanda olsa keyifli bir kitaptır.
bunu diyene daha da karışılmaz,bırakılır en akıllı en akıllı kalsın.
keşke ben de öyle sansam hayat daha bi güzel olurdu dedirtiyo bu cümle insana.
bazılarına bunu söyleyen salak kim dedirten olay.. * *
sizin birisine bi siktir git cay koy demeden önceki karşıdaki insancığın söylediği cümlenin ta kendisidir.
(bkz: ben dunyanin en yüzeysel insaniyim)
(bkz: ben dünyanın en kıllı insanıyım) *
hülya avşar başlık açmış, kaçın!!
bende maradona yım ama türkçe öğrendim uludagsözlükte yazıyorum..
(bkz: hee icinde icinde)
(bkz: ben dünyanın en yakışıklı insanıyım) ilyas salman söylemişti bi aralar.
y- oğlum varya ben dünyanın en akıllı insanıyım
x- neden böyle bir kanıya vardın?
y- öyle geldi içimden.
x- peki bu benim s.kimde oldu mu?
y- olsun yinede ben en akıllı insanım.
x- neyse bir çay koy da içelim.
(bkz: einstain)