bugün

91'li Alman model.

3 gündür ara ara fotoğraflarına baktığım über. ne bileyim be insan bir durup düşünüyor, dünya dönüyor felan yalnız maşşallah ya. uzayda bile yankı uyandırabilecek bir yakışıklılığa sahip. kusursuzluğun timsali gibi. üzülmeyin arkadaşlar sizin erkek arkadaşlarınızın da içi güzel. beni karıştırmayın şimdi.

hadi buyrun burdan yakın https://encrypted-tbn3.gs...HdxabqOA-mSLWGzSIKICviOgw

bu da bonus olsun görsel
şu an dünyanın en çekici erkeği seçilmiş arkadaş, bu şahsı görüp insanın kendini sorgulamaması çok zor.
tumblr'ın popüler mankeni olup ismi bilinmeyenlerden.
adam da saç var sakal var yani öyle böyle değil.
Bu adamı yakışıklı bulan kızın gözünü sikeyim evet.
allah'ın boş zamanında falan değil bildiğin yıllık izninde yarattığı adam. günümüzün kaslı vücudu sayesinde var olan donuk modellerinden değil, adamın yüzü de güzel üstelik anlamlı bakıyor. içimden nazar boncuklarıyla süslemek geliyor kendisini. erkek olsam bu adama bakıp aynalara küserdim herhalde. neyse daha fazla konuşamayacağım, şöyle usulca fotoğrafını bırakıyorum.

görsel
Her sarisin mavişten hoşlanmayan bana pekte cekici gelmemiştir. Allah var yakışıklı ama elektrik alamadım.
Bugün şişli de bir kuaför dükkanın önünde paint terk fotoğrafını gördüğüm model.
Hürriyete verdiği röportaja göre Esra sam denen almancı karının vajinası uğruna doğayla başbaşa olan yaşamını bırakıp modellik yapmaya başlamış.
Sakalin dunya uzerinde en cok yakistigi adam..

görsel
Ayrica;

görsel
Insan olamaz bu ya yıllardır hayranı olduğum tek ünlü.

Romiyom olsana sen.