bugün

yahu sözlük sende gizli bir cazibe var. işi bırakıp arada snaa bakmadan yapamıyorum. itiraf ediyorum çok şey yazmıyorum ama okuyorum. oku oku bitmiyosun zaten. bir gün seni komple okuyabilirmiyim diyorum. sonra diyorum ulan bir sürü boş şey de var içinde. biliyorum sözlük sen dolusun. ama yazanlar boş!*
sevgili sözlük
sadece ama sadece özür diliyorum senden. adına yakışmayanları barındırıyorsun bünyende. ve bu senin suçun değil. sana sahip çıkmak varken terbiyesizlikle prim yapmaya çabalayanlara çanak tutan yazarların var senin. özür dilerim uludağ sözlük. elimden bir şey gelmediği için. elimden gelen de yetmediği için.
selam sözlük.
yaklaşık dört ay geçmiş sana özel birşeyler yazmamın üzerinden. o zamanlar sana saldırırlardı. hakaret ederlerdi ve sana birşeyler katmaya çalışanlara zarar vermek isterlerdi.
ve de sana tabi ki. bıktırırlardı sana yazmak isteyen yazarları.
şimdi ise daha beter sözlük.
sana birşeyler kattığını sanarak seni hiçe sayıyorlar. yapını, varoluş nedenini umursamadan sadece eğlenceli olduğunu düşündükleri için yazıp duruyorlar fütursuzca.
sen bunları haketmiyorsun aslında. birşeyler değişmeli artık. seni bu halde görmek sadece beni değil birçok yazarı da üzüyordur. hatta seni bu halde görmekten üzüntü duyan nice iyi yazarlar var. artık onlar da ya bakınız yazarı oldu ya da uzaktan bakıyorlar haline.
bir nesil kavgasıdır gitti önce. oysa bu nesil işi değildi ki. akıl işiydi.
"iyi bir sözlük yazarıyım" demedim sana hiçbir zaman.
zaten ün peşinde hiç olmadım. kimseye de ayar vermedim. veremem de zaten.
çünkü karşımdaki seviyesini düşürürse ben düşüremem. bunun gibi sebepler.
ama sözlük seni seviyorum ben ve bu halin inan üzüyor beni. lütfen artık birşeyler yap.
yazasım gelmiyor. öylece bakıyorum sana.
içler acısı haline.
yok bana yazaydın anasını satayım.sanki burdaki databaseye girdiği veri başka mecralarda kullanılacak gibi yakınmaya çalışmış sözlük yazarı tümcesi olarak algılanabilecek durumdur.
iyi geceler.
*
(bkz: sözlüğe aşık olan yazar)
(bkz: sözlük de seni çok seviyor)
belim tutuldu.
mis gibi başlıklar açıyorum olm, okuyun şunları ya...
sende sıkıcı olmaya başladın artık..
yemin ederim senden daha sürprizlerle dolu bir şey görmedim.
özlemişim seni.
girdiğimiz her entry için söylenebilcek sözdür.
zannedersem burası, insanların oldukların çok olmak istedikleri kişi imajını vermeye yönelik, entryler girdikleri bir yer diye düşünüyorum, ama tabi ki hepsi demiyorum bazıları var ki hemen kalitesini, kendini belli ediyor.. nicklerini sıralamayı çok isterdim ama dikkat etmediğim şeylerden birisi...
ah be sözlük kötüyüm unutamıyorum be sözlük ne yapasam çare olmuyor ne olacak bu işin sonu.
(bkz: iyi bok yedin)
sevgili sözlük, sen bir sürü insandan oluşuyorsun. bunun bilincinde ol. bir sürü insan demek binlerce farklı düşünce demektir. ama nedense ben hep aynı şeyleri okuyorum burda. hele bir hicbirseyebosunaiclenmeyenadam var ki sorma gitsin. ne la bu? herkes bunun nick altında toplanmış. küfür mü edeyim? çaylak mı olayım illana? bu kadar basite mi kaçayım? ya da siz bu kadar basit misiniz ki?
sanırım hayat çok basit. fazla zorluyorum ben; anlayamadım sizi insanlar!
cool adam' ı seviyorum ama; ona laf ettirtmem!
sol freymine bakıyorum bakıyorum yazma isteği uyandıran bir başlık bulamıyorum. kendim başlık açayım diyorum kafa bimillyon boş ver diyorum. nasılsa ciddi başlıklara pek rağbet yok. güneye de inmek gelmiyor içimden. uff çok uyuz oldum sözlük. yeni de yemek yedim uyumak istiyorum ben.
moonlight sonata sözlüğe yatak odası yapılsın öğle yemeğinden sonra şekerleme yapsın sözlükçüler.
selamun aleykum sevgili sözlük;
başlıktan da anlaşılacağı gibi ben bu yazıyı sana yazdım. hiç unutmam mart ayının 4.haftasıydı sözlüğe üye olduğumda. daha yeniyim sözlükte. her neyse üye olmamdan bir kaç gün sonra moonlight sonata nın saat akşam üstü 5 sularında yazar oldun özel mesajı gelmişti. o günden bu güne tam 333 tane entry girmişim bunla beraber 334 olacak. ne seri eksi oy veren ibnelerden ne de seri artı oy veren meleklerdenimdir. hangi entry yi beğenirsem pek iyi pek güzel butonuna hangi entry yi beğenmezsem ıyyyyy iğrenç butonuna tıklarım. eh işte yi kullandığım pek görülmemiştir. sözlükte daha nice aylara, yıllara, asırlara inşallah.
ey sözlük duy sesimi, mozillayla gireceğime operayla girince daha güzel oluyor.
uyuyorum ben sözlük. seviyorum ulan! benim olacaksın sözlük! sevmiyorsun zall' ı biliyorum!
(bkz: oku oku da bişeyler öğren)
senin yuzunden paranoyak oldum sozluk!!!
sokakta yururken garip garip insanlar gorunce bu kesin senin yazarlardan biridir diyorum icimden. sonra herseye senin tarzinda yorumlar yapmaya basladim. kullandigin bkz ler aklima geliyor durduk yerde salak salak gulmeye basliyorum etrafimda insan oldugunu hatirlayip birden ciddilesiyorum falan. bence birbirimize biraz zaman verip iliskimizi gozden gecirme vakti geldi sozluk.
senin yuzunden derslerim kotulesti sozluk. pis sozluk.
hani böyle değer verirsin,
sonra verdiğin değeri anlamaz,
nankörce davranır,
hunharca kullanır,
fedakarlık yaptığın için önemlidir kendince,
ama karşı tarafta hiç gibidir,
bir gün gelir canına tak eder,
terkedersin.. bırakır gidersin..
al artık beni yazarlığa bak 2 gün yeter sıkıldım böyle kendi kendime takılmaktan!!
güncel Önemli Başlıklar