bugün

yanındaki senindir, sana bakarken beni düşünseydi benim yanımda olurdu.

allah gönlünüze göre versin. diye daha uygun olabilirmiş.
o yanındaki benim sevgilim mi? vay piç...ulan ne ara... hey allahım bak ya!
canım benim sana ulaşmak için çok çaba harcadım ama maalesef ulaşamadım.
hayatının hatasını yaptın bak benden demesi kurtulmak için bir çok yol deneyeceksin ama soluğu yine onun yanında alacaksın.
ne diyeyim allah kurtarsın.
bana bak şey yeni şey... sen kendi başına bir anlamı olmayan ama cümle içinde her anlama gelebilen bişeysin.
dün otobüste senin yeni sevgilinin, yani benim eski sevgilimin koltuğuna oturdum yanlışlıkla. bilet almamıştım zaten. o geldi. ben kalktım tabi. 2 saat muhabbet ettik pezevenk. beni seviyo lan kız resmen . sen de mal yalnız başına göndermeseydin sevgilini. bin yanına git gerizekalı.

not: valla bende zor durumda kaldım ayakta duracak yer bile yok tu resmen yan yana gittik.
Bak bişey diyim mi ne şekilde elde edip o şahısla evlensen de ,onunla mutlu olamicaksın kızaaammm benim ahım var, hem de çok pis tamam mı? sen elde ettim san hani bi söz vardı ya ben eskileri çöp diye attım köpek olan karıştırsın, hüüü yalan lan. * Çok seviyodum, deli seviyodum. Hem ben atmadım ki onu kendi gitti hem de ne yüzünden biliyon mu, tabi biliyon * senin yüzünden... Ama ben hala büyü yaptığına inanıyorum. ona bişiyler yedirmişin durduk yere vefa diye ağlamazdı yoksa deme hıı... * * * Herşeye rağmen ne diyorum biliyo musun? senin herkese verdiğini bile bile o mutlu olcaksa senle olsa da olur diyorum... Bu büyüklük deme? ama sen ne bilirsin büyüklük, öyle bi paranoya oldu ki bende senin adındaki bütün tanıdıklardan arkadaşlardan nefret ediyorum seni şey... seni sevmeyecek bi gün elbet bi gün... ama ilk zamanlar ne demiştim biliyor musun? Boy boy çocukları da olsa günün birinde mutlu olamasın demiştim. Artık bunu da demiyorum, sevgili şey. * Senle de olsa mutlu olsun lan onun için üzülürüm ben. hüüü der entry i noktalarım ben.
Bakalim sen ne kadar dayanacaksin ve yalanlarinin ne kadarina inanacaksin. Takildigin bir yer olursa benden yardim iste iyi tanirim onu. Ayrica unutmadan mutlu olmayin.
evlen la kodumun manyağıyla. ahahha.
sen bittin kızım.
hayır elamelim şeyine neden methiyeler yazıyorsunuz lan.
Reklamların karakterini tanımlıyor. Teşekkür ederim kafasını taşlara vurdurarak beni aratacaksın.